binance

Binance 15 İşlem Çiftini Kaldıracak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünya’nın en yükek hacimli kripto para borsası 14 Ocak 2021 tarihinde aşağıda yer alan 15 işlem çiftini listesinden kaldıracak ve ticareti durduracaktır.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Ayrıca buradan kayıt olduğunuzda komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

 1. BZRX/BNB
 2. TOMO/BNB
 3. TRB/BNB
 4. STEEM/BNB
 5. HOT/BTC
 6. MBL/BTC
 7. AAVE/BKRW
 8. ADA/BKRW
 9. BNB/BKRW
 10. BTC/BKRW
 11. BUSD/BKRW
 12. DOT/BKRW
 13. ETH/BKRW
 14. LINK/BKRW
 15. XRP/BKRW

Binance kullanıcıları yine de Binance’de bulunan diğer alım-satım işlem çiftlerinde yukarıdaki kripto para varlıklarını alıp satabilirler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Ayrıca USDT/BKRW işlem çifti Ocak ayı sonuna kadar listede kalacak ve HOT/BTC ve MBL/BTC işlem çiftleri, düşük sat nedeniyle listeden çıkarıldı.

Binance Türkiye açıldı, artık banka hesabımızdan TL yatırıp, çekebilir ve TL ile kripto para alım-satım işlemi yapabiliriz. Buradan Binance Türkiye’ye ücretsiz kayıt olarak komisyonlarda %10 indirim kazanırsınız.

Buradan Binance’nin bu 15 işlem çiftinin kaldırılması ile ilgili resmi duyuruya ulaşabilirsiniz.

Binance 15 İşlem Çiftini Kaldıracak!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.