Binance, Bu Kaldıraçlı Token’ları Delist Edecek!

Binance
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Binance, 2 Aralık 2021 06:00’de (TSİ);
  • 1INCHUP/USDT,
  • 1INCHDOWN/USDT,
  • YFIUP/USDT
  • YFIDOWN/USDT
kaldıraçlı token alım satım çiftlerinin alım satımını ve aboneliğini durduracak.
Tüm ticaret emirleri bundan sonra otomatik olarak kaldırılacaktır. Geri ödeme hizmeti daha sonraki bir zamana kadar kullanılabilir olmaya devam edecektir. Bu durum için ayrı bir duyuru yapılacaktır.
Lütfen dikkat: Kullanıcılara, planlanan delist tarihinden önce 1INCHUP, 1INCHDOWN, YFIUP ve YFIDOWN token’larını diğer token’larla takas etmeleri önerilir.
Kullanıcılar alım satım durduktan sonra hala 1INCHUP, 1INCHDOWN, YFIUP ve/veya YFIDOWN token’ları tutuyorsa, lütfen token’larınızı cüzdan işlevi veya “Kaldıraç Token’ları” sayfası aracılığıyla kullanın.
Risk Uyarısı: Kaldıraçlı token’lar, momentuma yönelik bir tercihle, piyasa hareketi üzerine kısa vadeli yatırımlar için tasarlanmıştır. Binance Kaldıraçlı Token’ların (BLVT) uzun vadeli tutulması risklidir, çünkü token’ın pozisyon lehine momentum hareketlerinin yokluğunda bazı yerleşik düşüşleri vardır. BLVT’nin marj-kaldıraçlı bir ürünün yedeği olmadığını ve aynı şekilde davranmadığını unutmayın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!