BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,891.48
ETH
$3,846.55
XRP
$1.10
LTC
$186.20
LINK
$25.97
BNB
$485.06
XTZ
$6.61
EOS
$4.48
NEO
$42.64
$63,942.54
+2.15%
$3,857.31
+0.86%
$1.10
+0.55%
$186.99
-1.95%
$1.00
0%
$1,416.83
+0.86%
$254.50
-1.91%
$52.51
-1.5%
$145.74
+1.09%

Binance Delist Ettiği Token’ları BUSD’a Dönüştürecek!

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Binance, aşağıda listelenen anlık görüntü zamanlamalarında kullanıcıların sahiplerine dayalı olarak, listeden çıkarılan tokenlerin BUSD’ye dönüştürülmesini gerçekleştirecektir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Aşağıdaki token’ları, anlık görüntü tutma süresinden sonra elinizde tutarsanız, Binance’nin CoinMarketCap’te gösterildiği gibi önceki 7 gün (23:59:59 UTC) için ortalama kapanış fiyatlarına göre eşdeğer miktarda BUSD ile değiştireceğini lütfen unutmayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

500’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

CMC’de aktif işlem fiyatlarına sahip token’lar:

Binance Delist Ettiği Token'ları BUSD'a Dönüştürecek! 1 - Screenshot 1

Coinzilla Banner (728x90)

Binance Türkiye açıldı, artık banka hesabımızdan doğrudan TL yatırıp, TL çekebilir ve TL ile kripto para al-sat yapabiliriz. Buradan Binance Türkiye’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

CMC’de aktif işlem fiyatları olmayan token’lar:

Binance Delist Ettiği Token'ları BUSD'a Dönüştürecek! 2 - Screenshot 2

Lütfen aklınızda bulundurun:

  • Yukarıdaki token’ların Binance’den çekilmesi, yukarıdaki tablolarda belirtilen tarih ve saatlere kadar (ağ koşullarına ve kullanılabilirliğe bağlı olarak) desteklenmeye devam edecektir.
  • Yukarıdaki token’ların yatırılması hesabınıza yatırılmayacaktır.
  • Yukarıdaki token’lar için para çekme desteği, belirtilen anlık görüntü tarih ve saatlerinden sonra sırasıyla sona erecektir.
  • Dönüşümün işlenmesi iki hafta kadar sürebilir.
  • CoinMarketCap’te aktif işlem fiyatı olmayan token’lar (2. tablo) yukarıdaki koşullara tabi olacaktır. Ancak, likidite nedeniyle, muhtemelen hiçbir BUSD dönüştürülmeyecektir.

Binance’nin resmi duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.