DOGE

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Binance, Dogecoin Kullanıcıları İçin Yeni Avantajlarını Duyurdu! Yatırımcıların Dikkatine!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en iyi kripto para borsalarından biri olan Binance, Dogecoin kullanıcıları için yeni ödüller duyurdu. En iyi kripto borsası, kullanıcıların Dogecoin’i stake etmelerine ve yüzde 10’a varan APY kazanmalarına olanak tanıyan yeni bir dizi kilitli stake etme etkinliği başlattı.

Ayrıca Binance, Binance Savings’e kaydolmak için yeni teşvikler sundu. Etkinliğin sonuna kadar, daha önce bir tasarruf ürününe kaydolmamış kullanıcılar Dogecoin ile çift APY avantajlarından yararlanabilir.

Mayıs ayında Binance, topluluktan gelen yoğun baskının ardından DOGE-BSC arzını destekleyen Dogecoin varlık kanıtı cüzdanını piyasaya sürmüştü.

Milyarlarca Dogecoin Taşınıyor!

Dogecoin odaklı Twitter hesabı Mishaboar’a göre, hisse senedi aracılık uygulaması Robinhood, adreslerinden birinden daha önce bilinmeyen bir adrese büyük miktarda Dogecoin, yaklaşık 321 milyon dolar değerinde 4,57 milyar Dogecoin taşıdı. Bu, farklı nedenlerden kaynaklanıyor olabilir, ancak büyük olasılıkla soğuk depo cüzdanlarının yeniden düzenlenmesi.

DogeWhaleAlert’e göre, “Robinhood, tuttukları birçok dogecoini yeni bir soğuk cüzdanda konsolide ediyor olabilir.”

Veri izleme hizmeti DogeWhaleAlert ayrıca, her biri yaklaşık 11,98 milyon dolar değerinde 175,000,000 DOGE taşıyan 17 Robinhood adrese bağlı transferini de rapor ediyor.

Diğer yandan, kendi kendini saklayan Dogecoin cüzdanı MyDogeWallet, son 24 saat içinde 80.000 işlem kaydetti. WhaleStats’a göre Dogecoin, 24 saat içinde en iyi 1000 BSC balinası arasında bir kez daha en çok kullanılan akıllı sözleşmeler arasında yer aldı.

Dogecoin, bu yazının yazıldığı zaman diliminde yüzde 10,39 artışla 0,073 ABD dolarından işlem görüyor.

Binance, Dogecoin Kullanıcıları İçin Yeni Avantajlarını Duyurdu! Yatırımcıların Dikkatine!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!