Ünlü Analist, Kripto Piyasasının Son Yükselişine Güvenmeyin Dedi! İşte Nedeni!

Kripto
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yılın başlarında kripto fiyat çöküşünü doğru tahmin eden ünlü bir analist, piyasanın son yükselişinde varlıklarını satmıyor.

Twitter’da 449.400 takipçiye sahip olan Capo olarak bilinen ünlü analist, takipçilerine, Bitcoin’in (BTC) fiyat hareketinin satıcıların kontrolün altında olduğunu gösterdiğine inandığı için hala kripto piyasasının tamamen dışında olduğunu söylüyor.

“Burada BTC için sahip olduğumuz şey temelde bir aralık. Şimdi anahtar, birikim mi yoksa yeniden dağıtım mı olduğunu bilmek önemlidir.

Menzil diğerlerine göre küçüktür. Birikimler genellikle büyüktür.

Finansman çoğunlukla olumludur.

Açık ilgi çılgınca artıyor (pozisyonlar açılıyor) ve kümülatif hacim deltası çok artıyor, bu da long’ların çok agresif bir şekilde göründüğü anlamına geliyor.

Benim düşünceme göre, bu açıkça yeniden dağıtımdır. Göstergeler düşüş eğilimi gösterirken, bu aylarda gördüğümüz aynı kurulumda uzun süre kapana kısılmış durumda.”

Btc

Bitcoin, bu yazının yazıldığı zaman diliminde 22.313 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte yüzde 7’den ve son yedi günde yüzde 11’den fazla arttı.

Bununla birlikte, Bitcoin, geçen Kasım ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 dolardan yaklaşık yüzde 68 düştü.

Capo ayrıca, piyasaya yakınlaştırılmış bir görünümden görülebilen “çok sayıda gizli düşüş farklılığı” olduğunu ve son dalgalanmanın geçici olabileceğini öne sürüyor. En son fiyat sıçramasını bir “aldatmaca pompası” olarak adlandırıyor, Bitcoin’in sonunda geri çekileceğini düşünüyor.

Ünlü Analist, Kripto Piyasasının Son Yükselişine Güvenmeyin Dedi! İşte Nedeni!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.