Binance

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Binance, Kava (KAVA), Oasis Network (ROSE) ve CertiK (CTK) Ağ Yükseltmelerini Destekleyecek!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance, Kava (KAVA), Oasis Network (ROSE) ve CertiK (CTK) ağ yükseltmelerini destekleyeceğini duyurdu.

Kava (KAVA) ağ yükseltmesi, 1.878.509 KAVA blok yüksekliğinde veya yaklaşık 30 Ağustos günü Türkiye saati ile 16.00’da gerçekleştirilmesi planlanıyor.

KAVA yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık olarak 30 Ağustos günü Türkiye saati ile 15.00’dan itibaren askıya alınacaktır.

Oasis Network (Rose) ağ yükseltmesi, 8.049 numaralı dönemde veya yaklaşık olarak 31 Ağustos günü Türkiye saati ile 19.00’da gerçekleştirilmesi planlanıyor.

ROSE token yatırma ve çekme işlemleri, 31 Ağustos günü Türkiye saati ile 18.00’dan itibaren askıya alınacaktır.

CertiK (CTK) ağ yükseltmesi, 4.313.500 numaralı blok yüksekliğinde veya yaklaşık olarak 1 Eylül günü Türkiye saati ile 02.30’da gerçekleşecektir.

CTK yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık olarak 1 Eylül günü saat 01.30’dan itibaren askıya alınacaktır.

Lütfen aklınızda bulundurun:

Kava (KAVA) ağ yükseltmesi 1.878.509 numaralı KAVA blok yüksekliğinde gerçekleşmesi planlanıyor. Tahmini tarih ve saat, yalnızca kullanıcılara referans olması açısından verildiği için blokların oluşturulma zamanına bağlı olarak değişebilir.

Oasis Network (ROSE) ağ yükseltmesi 8.049 numaralı gerçekleşmesi planlanıyor. Tahmini tarih ve saat, yalnızca kullanıcılara referans olması açısından verildiği için blokların oluşturulma zamanına bağlı olarak değişebilir.

CertiK (CTK) ağ yükseltmesi 4.313.500 numaralı blok yüksekliğinde gerçekleşmesi planlanıyor. Tahmini tarih ve saat, yalnızca kullanıcılara referans olması açısından verildiği için blokların oluşturulma zamanına bağlı olarak değişebilir.

KAVA, ROSE ve CTK alım satımı, bu güncellemelerden etkilenmeyeceği için alım satıma devam edebilirsiniz.

Binance, cüzdanlarında KAVA, ROSE ve CTK tutan tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacağını bildirdi.

Kava (KAVA), Oasis Network (ROSE) ve CertiK (CTK) ağ yükseltmeleri sonucunda yeni bir kripto para meydana gelmeyeceğini de duyurdu.

Binance, yükseltilen ağların kararlı olduğunu tespit edildikten sonra, KAVA, ROSE ve CTK yatırma ve çekme işlemleri tekrar açılacağını ve bu konuda başka duyuru yapılmayacağını duyurdu.

Binance, Kava (KAVA), Oasis Network (ROSE) ve CertiK (CTK) Ağ Yükseltmelerini Destekleyecek!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!