BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,946.28
ETH
$3,859.26
XRP
$1.10
LTC
$187.08
LINK
$26.06
BNB
$485.24
XTZ
$6.67
EOS
$4.48
NEO
$42.66
$63,942.54
+2.15%
$3,857.31
+0.86%
$1.10
+0.55%
$186.99
-1.95%
$1.00
0%
$1,416.83
+0.86%
$254.50
-1.91%
$52.51
-1.5%
$145.74
+1.09%

Binance Labs, FIO Protokolü İçin 5.7 Milyon Dolarlık Yatırım Turu Başlattı

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance’in yatırım kolu ve kuluçka platformu olan Binance Labs, yeni bir Blokchain protokolü olan FIO Protokolü için 5.7 milyon dolarlık finansman turu başlattı.

5 Eylül’de yayınlanan bir basın açıklamasına göre, Binance Labs, Foundation of Interwallet Operability(FIO)’nin Blockchain Kullanılabilirliği Protokolü’nü geliştiren Denver merkezli Dapix firmasına yatırım yaptı.

Yatırımın ilk turunda mevcut yatırımcılardan Access Venture Partners ve Dundee Venture Capital gibi mevcut yatırımcılar var. Ayrıca bu tura, Blockwall Capital, NGC Ventures ve LuneX Ventures gibi yeni yatırımcılar da katıldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Yeni yayınlanmış olan yatırım turu, birden fazla Blokchain altyapısını kullanan blok zincirleri, koinler veya tokenler arasında kullanılabilirliği artırmak üzere tasarlanmış, bağımsız, açık kaynaklı bir Blockchain protokolü olan FIO Protokolünün ilk kez başlatılmasını sağlayacak. Bu protokolün amacı, farklı Blockchain zincirlerinde farklı tokenleri gönderme ve almadaki riskleri ve karmaşıklığını ortadan kaldırmak. Bunun için güvenlik katmanı olarak diğer Blockchain’lerin yanında yer alacağı iddia ediliyor.

Coinzilla Banner (728x90)

Bitcoin.com ve ShapeShift de Binance Labs’ın FIO Protokolü Üyeleri Arasında

The Foundation of Interwallet Operability(FIO)’nin Kuruluşu, FIO Protokolünü destekleyen başlıca kripto para cüzdanları, borsalar ve kripto para ödeme sistemlerinden oluşan uluslararası bir ticaret birliğidir. An itibari ile bu topluluğun içinde büyük kripto para cüzdanı ve istatistik kaynağı olan Bitcoin.com, İsviçre kökenli kripto para borsası ShapeShift, Binance’s Trust Wallet, Atomic Wallet, Enjin Wallet ve diğerleri gibi 24 üye daha bulunuyor.

FIO Protokolü’nün ilk haberi, çeşitli büyük cüzdan kullanıcılarının FIO kullanıcı adlarını ayırabildiği(rezerve edebildiği) yerler: Blockchain adresini görme ihtiyacını ortadan kaldıran çapraz zincir denilen ‘Cross-Chain’ sayesinde herkes tarafından bu adresler okunabilir.

Satış öncesi ve yeni yatırım turu, FIO Protokolü geliştiricilerinin Mainnet(Ana Ağ) lansmanını 2020’nin başlarında yapmasını sağlayacak.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.