Binance

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Binance, Polkadot Parachain Açık Arttırması Düzenleyecek!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En popüler kripto para borsalarından biri olan Binance, Polkadot ağında ilk parachain açık arttırmasını düzenleyecek.

Binance açık arttırması, Kasım 2021’de gerçekleşecek. Katılımcılar için daha fazla ayrıntı açık artırmaya yakın bir zamanda açıklanacak. Daha önce, projenin kurucu ortağı Polkadot’un parachain’in piyasaya sürülmesi için hazır olduğunu belirtmişti.

Parachain’lerin amacı, farklı amaçlar için tasarlanmış çeşitli Katman 1 ağları arasında birlikte çalışabilirlik yaratmaktır. Ağın bir parçası olmak için her zincir, açık arttırma yoluyla toplanabilecek gerekli sayıda oy toplamalıdır.

Daha öncesinde, Kusama ağı test amacıyla, ana Polkadot ağı öncesinde Haziran ve Temmuz aylarında çok sayıda açık arttırma düzenlemişti.

İlk açık arttırma 11 Kasım’da başlayacak ve 18 Kasım’da sona erecek. Kullanıcılar 18 Kasım’a kadar teklif verebilecekler. İlk kazanan parachain 17 Aralık’ta eklenecek.

Binance, Polkadot Parachain Açık Arttırması Düzenleyecek!