Binance TR
15:28

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Binance TR Cüzdanınızı İkiye Katlıyor! Bu Ödül Havuzu Kaçmaz! l İbrahim COŞAR

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merhaba dostlar, bu etkinliğe katılmak çok basit. Kazanan arkadaşlarımız 500.000 TL’lik ödül havuzunu paylaşacaklar. Sizlerde çok basit şartları yerine getirip, bu ödül havuzundan pay alarak cüzdanınızı ikiye katlayabilirsiniz.

600’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buraya tıklayarak Binance’ye ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

1. Adım: Binance TR’ye aşağıdaki linke tıklayarak üye olun! https://www.trbinance.com/account/signup?ref=921MY5J1

2. Adım: Etkinlik dönemi boyunca en az 3 farklı günde TRY işlem çiftlerinde en az 100 lira değerinde kripto para alım veya satımı gerçekleştirin.

3. Adım: Etkinlik dönemi boyunca Binance TR hesabınızda biriktirebildiğiniz kadar kripto para biriktirin. HODL önemli! (Diğer borsalardaki kripto paralarınızı da bu süre zarfında Binance TR’ye çekebilirsiniz.)

4. Adım: Aşağıdaki linke tıklayarak formu doldurun! https://forms.gle/ntHS3MgJjvsQc93f9

Binance TR’nin Resmi Duyurusu: https://www.trbinance.com/tr/blog/geli%C5%9Fmeler/dfdf92b0bc5b406a9cc076d63e0ba357?utm_medium=Email&utm_source=CRM

Kendi işini kurmak isteyen, girişimci olan ve ticarete ilgi duyan arkadaşlar hemen benimle iletişime geçin! Instagram’dan bana mesaj gönderebilirsiniz. Instagram kullanmıyorsanız info@bitcosar.com’a mail gönderebilirsiniz. Benimle ortak olmak isteyen ve kendi ömürlük işini kurmak isteyen arkadaşlarımın mesajlarını mutlaka bekliyorum. Hayatınız değişecek! İbrahim COŞAR Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/ibrahimcosarofficial/

✅ Bitcoin alım satımı yapmak için buradan dünyanın en hızlı, güvenli ve düşük komisyonlu borsası Binance’ye ücretsiz kayıt olabilirsiniz:
https://accounts.binance.com/tr/register?ref=SLW53CG4

Kullandığım Düşük Komisyon Alan Yüksek Hacimli Borsalar: (Sizlerde aşağıdaki linklere tıklayarak hemen ücretsiz bir şekilde üye olup bize katılın.)

Son dakika gelişmelerden haberdar olmak için Twitter’da beni takip edin: https://twitter.com/ibrahimcosar58

Teknik analizleri kaçırmamak için ücretsiz Telegram kanalıma katılın: https://t.me/bitcosaryatirimci

Binance TR Cüzdanınızı İkiye Katlıyor! Bu Ödül Havuzu Kaçmaz! l İbrahim COŞAR