Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

  1. Haberler
  2. AIRDROP
  3. 1 Milyon Polyhedra Network Airdrop ile Ücretsiz Dağıtılacak! Fırsatı Kaçırmayın! (Yeni Airdrop)

1 Milyon Polyhedra Network Airdrop ile Ücretsiz Dağıtılacak! Fırsatı Kaçırmayın! (Yeni Airdrop)

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1 Milyon Polyhedra Network Airdrop yöntemiyle Binance Web3 Cüzdan etkinliğine katılım sağlayanlara ücretsiz dağıtılacak.

1 Milyon Polyhedra Network Airdrop‘una Nasıl Katılabilirsiniz?

1 Milyon Polyhedra Network Airdrop etkinliğine, 06/02/2024 saat 03.00 (TSİ) ile 05/03/2024 saat 02.59 (TSİ) tarihleri arasında katılım sağlayabilirsiniz. Katılım için iki basit görev bulunmaktadır ve her görev için maksimum 100 Polyhedra Network Token kazanma şansınız bulunmaktadır.

İlk görev için 500.000 token ayrılmıştır. Bu görevi tamamlamak için, zkBridge üzerindeki farklı iki ağ arasında BNB, USDT veya ETH tokenlarını aktarmanız gerekmektedir. Örneğin, BNB’den 5 USDT’yi opBNB’deki 5 USDT’ye aktarabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde, ilk görevinizi tamamlamış olursunuz.

İkinci görev içinde 500.000 token olarak ayrılmıştır. Bu görev için, herhangi bir NFT’yi zkBridge üzerindeki farklı iki ağ arasında aktarmanız gerekmektedir. Örneğin, bir NFT’yi BNB’den opBNB’ye aktarmanız gerekebilir. Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde, ikinci görevi de başarıyla tamamlamış olursunuz.

Bu iki basit görevi nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız hiç üzülmeyin, sizler için bu iki basit görevi nasıl yapacağınızı uygulamalı olarak yeni YouTube videomuzda gösterdim. Bu iki basit görevi aşağıdaki videoyu izleyerek basit bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Mutlaka yakınlarınıza da bu videoyu gönderin.

Her iki görevi de yaptığınızda 200 adet Polyhedra Network tokeni kazanabilirsiniz. Değeri şimdilik belli değil, değeri 1$ olsa 200$ yapar, 5$ olsa 1000$ yapar, boğa sezonunda değeri kim bilir ne olur. Bu sebeple bu etkinliğe geç kalmadan hemen katılın ve yakınlarınızı da katılmaya teşvik edin.

1 Milyon Polyhedra Network Airdrop Ödülleri Ne Zaman Dağıtılacak?

1 Milyon Polyhedra Network Airdrop ödüllerinin dağıtımı, etkinlik sona erdikten sonraki iki hafta içinde gerçekleşecektir. Kazandığınız ödülleri görmek için Binance Web3 Cüzdanını kullanarak bu adımları takip edebilirsiniz: Keşfet > Airdrop Bölümü > Ödüller > Detaylar.

Lütfen Polyhedra Network Airdrop’u görevlerini tamamlamak için Binance Web3 Cüzdanınızı kullanmanız gerektiğini unutmayın. Görevin başarıyla tamamlandığını öğrenmek için etkinlik sayfasındaki “Görev Durumunu Doğrula” düğmesine tıklayabilirsiniz.

Bu etkinlikteki toplam ödül havuzuna, ödüllerin dağıtımı sırasında doğabilecek tüm ağ ve gaz ücretleri dahildir.

Eğer Binance borsasında bir hesabınız yoksa, %20 komisyon indirimli kayıt linki ile buraya tıklayarak hemen kayıt olabilirsiniz.

Eğer bu tür bilgilendirici ve yeni airdrop içeriklerinin devamını istiyorsanız, Telegram, Youtube ve Twitter kanallarımızı takip edebilirsiniz ve konuyla ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

1 Milyon Polyhedra Network Airdrop ile Ücretsiz Dağıtılacak! Fırsatı Kaçırmayın! (Yeni Airdrop)
Yorum Yap
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!