Binance Türkiye

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

 1. Haberler
 2. ÖDÜL HAVUZU
 3. Binance Türkiye’den 5.000 Dolar Değerinde BNX Ödül Havuzu!

Binance Türkiye’den 5.000 Dolar Değerinde BNX Ödül Havuzu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Türkiye, yepyeni bir Öğren & Kazan etkinliği sunuyor! Bu etkinlikte, 50 TRY değerinde alım satım yaparak ve BNX hakkında okuyarak, öğrenerek ve kısa bir testi çözerek toplam 5.000 dolar değerindeki BNX ödül havuzunu paylaşabileceksiniz.

Etkinlik dönemi 17 Mart 2023 tarihinde 00.00’dan başlayıp, 23 Mart 2023 tarihinde 23.59’a kadar devam edecektir.

Katılım şartları oldukça basit: Etkinlik dönemi boyunca herhangi bir işlem çiftinde toplam 50 TRY değerinde işlem hacmine ulaşan ve kısa testi çözen tüm kullanıcılarımız, 5.000 dolar değerindeki BNX ödül havuzunu paylaşma şansını elde edecekler.

Lütfen dikkat edin, ödüller ilk gelen alır esasına göre dağıtılacaktır. Tüm ödüller dağıtıldığında, etkinliğe katılmak için yeni bir şansınız olmayacaktır. Ayrıca, kullanıcılar 50 TRY değerindeki işlem hacmini bir defada gerçekleştirmek zorunda değillerdir. Hacim gereksinimi, birden fazla işlemde gerçekleştirilen alım ve satım işlemleri ile de karşılanabilir.

İlginizi Çekebilir: 220.000 Dolarlık Bitcoin (BTC) Fiyat Tahminini İkiye Katladı: İşte Ayrıntılar!

Nasıl Katılabilirim?

1. Adım: Binance Türkiye hesabınız yoksa yeni hesap oluşturun. Buraya tıklayarak Binance Türkiye hesabı oluşturabilirsiniz. Ardından mutlaka kimlik doğrulamasını yapmalısınız.

2. Adım: Herhangi bir paritede toplamda sadece 50 TRY değerinde alım satım yapmak.

3. Adım: Kısa testi çözmek. Kısa teste buradan ulaşabilirsiniz.

Kısa testte yer alan soruların yanıtlarını öğrenmek için ve daha fazla bilgi almak için aşağıdaki dökümanları inceleyebilirsiniz:

 • BinaryX Anasayfası

 • BinaryX Whitepaper

İlginizi Çekebilir: Binance Popüler 2 Altcoin’i Delist Ediyor: Fiyatlar Çakıldı!

Koşullar ve Şartlar:

 • Bu etkinlikten ödül alabilmek için, ödülü hak eden tüm kullanıcıların kimlik doğrulamasını tamamlamış olmaları gerekmektedir.
 • Yasa dışı bir şekilde toplu olarak kaydedilmiş hesaplar ve alt hesaplar herhangi bir ödül kazanma veya etkinliğe katılma hakkına sahip değildir.
 • Ödüller sınırlı sayıdadır ve ilk gelen ilk alır prensibine göre dağıtılacaktır. Kullanıcılar, ilgili testi tamamladıktan sonra ödülü alabilirler.
 • Eğer 500 kullanıcının tüm soruları doğru cevaplamadığı durumda, ödüller doğru cevap sayısına ve testi tamamlama süresine göre belirlenecektir.
 • Kullanıcıların kazanabileceği ödüller, ülke/bölge bazında üst sınırlarla sınırlıdır.
 • Piyasa dalgalanması nedeniyle, kazanılan ödülün nihai değeri değişebilir.
 • Binance TR, etkinliği önceden haber vermeden herhangi bir zamanda sonlandırma hakkını saklı tutar.
 • Binance TR hesapları yalnızca hesap sahipleri tarafından kullanılabilir. Binance TR, hesabın hesap sahibi dışındaki kişiler tarafından kullanılması durumunda hesabı askıya alma, dondurma veya iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Binance TR, nihai kararı verme hakkını saklı tutar. Binance TR, bu koşulları kendi takdirine bağlı olarak dilediği zaman değiştirme veya düzenleme hakkına sahiptir.
Binance Türkiye’den 5.000 Dolar Değerinde BNX Ödül Havuzu!
Yorum Yap
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!