Binance

Binance’den Devrim Yaratan Yeni Özellik!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance, önder Katman 1 blok zinciri olan BNB Zincirini diğer ağlara bağlayan çapraz zincir protokolü Binance Bridge 2.0’ın ikinci sürümünü piyasaya sürdü.

Binance Bridge 2.0, farklı blok zincirleri arasında birlikte çalışabilirliği geliştirirken neredeyse tüm Ethereum yerel token’larını destekleyecektir. Binance uygulaması aracılığıyla kullanıcılar, köprü aracılığıyla hem geleneksel merkezi finansa (CeFi) hem de merkezi olmayan finansa (DeFi) erişim sağlayabilecekler.

Bir öncekinden farklı olarak tasarlanan blockchain köprüsü, Ethereum’dan BNB Smart Chain’e BTokens olarak listelenen ve seçilen listelenmemiş belirteçleri köprülemek için yeni bir mekanizma sunuyor. Paketlenmiş token’lar; DeFi, blockchain oyunları, Metaverse ve daha fazlasını keşfetmek için BNB Chain ekosistemiyle birlikte kullanılabiliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Şubat ayında Binance, büyük bir blok zinciri altyapı sağlayıcısı olma hedefinin bir parçası olarak Katman 1 ağının adını BNB Zinciri olarak değiştirmişti. Köprü, kullanıcıların ve geliştiricilerin diğer belirteçleri, Binance’in ekosistemine entegre etmesine izin verdiği için bu çabanın çok önemli bir parçası olarak görev alıyor.

Binance; ilk olarak The Financial Times tarafından yayınlanan bir rapora göre, kripto dışı işletmeler için bir alışveriş çılgınlığına girmeye hazırlandığını belirtti. CEO Changpeng Zhao medya kuruluşuna Cayman Adaları merkezli borsanın, çeşitli ekonomik sektörleri kriptoya daha fazla entegre edecek anlaşmalar seçeceğini de belirtti. Ek olarak Binance, rakip şirketlere belirli bir endüstride öncü örneği teşkil etmeyi amaçlıyorlar.

Mart ayının başlarında, en iyi kripto para borsalarından biri olan Binance, bölgesel iş yapmayı planladığı Dubai’de bazı operasyonları yürütmek için kendisine bir lisans verildiğini duyurmuştu.

Dubai’nin yakın zamanda kurulan Sanal Varlık Düzenleme Kurumu’ndan (VARA) Sanal Varlık Lisansının verilmesi, Körfez komşusu Bahreyn’in Binance’ye bir Körfez İşbirliği Konseyi (GCC) ülkesinden bu tür ilk lisansı olan bir kripto varlık hizmet sağlayıcı lisansı vermesinden sonra geldi.

Binance’den Devrim Yaratan Yeni Özellik!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram