Binance

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Binance’den Hong Kong Dolarına Destek 

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en önemli kripto para borsalarından biri olan Binance, şimdi de Hong Kong doları cinsinden mevduatlara destek veriyor.

21 Şubat yapılan duyuruya göre Binance, artık herhangi bir ücret ödemeden Hong Kong doları üzerinden hem para yatırma hem de para çekme işlemleri sunuyor. Hong Kong doları yatırdıktan sonra kullanıcılar bunları kripto para birimine çevirebilirler.

Bu özellik, Binance ve ödeme işlemcisi olan Epay arasındaki bir ortaklık aracılığıyla etkinleştirilir. Kullanıcılar swift, havale, SEPA, Fastpay, PM ve diğer e-para yatırma ve çekme hizmetleri ile para yatırabilirler.

Borsa, kripto para piyasasına daha fazla likidite sağlamaya çalışıyor. Bu ayın başlarında bildirildiği gibi, borsa yakın zamanda platformunda Visa ve Mastercard satın alımları için ek olarak 15 fiat (itibari) para birimi seçeneği ekledi. Bu duyurudan kısa bir süre önce firma, P2P (eşten eşe) ticaret platformu için Rus rublesi çiftlerini de desteğini duyurdu.

Tüm bu çabalar Binance’in yeni boğa piyasası sırasında insanları kripto para piyasasına çekmeye çalıştığını gösteriyor. Yine de, kullanıcı tabanındaki artış tesadüf değil.

Binance’de planlanmamış bakım

Kullanıcı hacmindeki son artışa rağmen, platform son zamanlarda teknik sorunlar da bildiriyor. Bu ayın başlarında yayımlanan bir rapor, kullanıcıların katlanmak zorunda oldukları performans sorunlarının bir kısmının internet trafiğindeki beklenmedik bir artıştan kaynaklandığını gösteriyor. Makalede şunlar yazıyor:

“BTC’nin 10.000 dolara ulaştığı bu sıralarda, önceki dönemlere oranla daha fazla kullanıcı var. Bu, kripto para piyasası için güçlü bir toparlanmanın işareti olsa da, sistemlerimize önemli bir yük getiriyor.”

Son zamanlarda Binance’nin kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin’in fiyatının henüz yaklaşan blok ödül yarılanmasına henüz uyum sağlamadığı ve değerinin daha da artacağını düşündüğünü  belirtti. Eğer haklı çıkarsa, platformun trafiğinin daha da artması bekleniyor.

Binance’den Hong Kong Dolarına Destek 

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!