Altcoin

Binance’in Listelediği Solana Tabanlı Bu Altcoin 1 Ayda 200 Kat Kazandırdı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Solana (SOL) blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir yaşam tarzı kripto projesi, listelendiği günden beri akıllara durgunluk veren bir yükseliş gerçekleştirdi.

Yakın tarihli bir röportajda, ismi açıklanmayan bir STEPN (GMT) kripto platformu temsilcisi, spor giyim devleri Adidas ve Nike ile ilgili yaklaşan bir duyuruları olduğunu söyledi.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

“Nike ve Adidas gibi büyük spor markaları, yürüme ve koşma konusunda pazarı şekillendirmekle tanınıyor. Bu oyuncuları gelecekte bir tehdit olarak görüyor musunuz?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Çok yakında bununla ilgili bir duyurumuz olduğunu göreceksiniz.”

STEPN, kullanıcıları yürüyüş ve koşma gibi açık hava etkinliklerine katılmaları için token’larla ödüllendirerek sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzını teşvik eden bir yaşam tarzı uygulamasıdır.

Bu haftanın başlarında STEPN, Twitter’da Binance kripto para borsası ile açıklanmayan bir ortaklık planladığını açıklamıştı.

STEPN’in yerel varlığı olan GMT, yazının yazıldığı sırada 2,03 dolardan işlem görüyor. GMT’nin token satışı, 9 Mart’ta Binance’de 0,01 dolarlık bir ilk borsa teklifi (IEO) fiyatıyla gerçekleşti. Token, üç haftadan biraz fazla bir süre içinde yüzde 20.200’lük bir ralli kaydetti.

STEPN, Green Satoshi Token (GST) yürümek veya koşmak için bir kullanıcı ödülü iken, GMT’nin kullanım durumunun oylama ve stake olduğu çift token’lı bir sisteme sahiptir.

Solar Eco Fund röportajında, kazanmak için hareket eden kripto projesi, GMT token’ında yüksek bir yatırım getirisi (ROI) sağlamanın rekabet avantajını korumak için kullanacağı yöntemlerden biri olduğunu söylüyor.

“İnsanlar yüksek sürdürülebilir yatırım getirisi peşindeler, GMT’nin yüksek talebini sürdürmek için uzun süreli kullanım senaryoları ve GMT yakma senaryoları sağlayarak listenin başında olacağımıza inanıyoruz.”

STEPN ayrıca daha fazla kullanıcı çekme stratejisinin “STEPN uygulamasını değiştirilemez token (NFT) ve sosyal platforma dönüştürmeyi” içerdiğini söyledi.

Binance’in Listelediği Solana Tabanlı Bu Altcoin 1 Ayda 200 Kat Kazandırdı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.