Bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bitcoin 100 Bin Dolar Olmadan Önce Büyük Düşüş Yaşanabilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tecrübeli Bloomberg analisti Mike McGlone, Bitcoin’in (BTC) önümüzdeki aylarda altı haneli bir fiyata ulaşmadan önce büyük düşüş yaşayabileceğine inanıyor.

Yeni bir video röportajda ​McGlone, lider kripto para biriminin yüzde 230’luk bir kazançla 100.000 dolara yükselmeden önce 30.000 dolarlık kilit destek seviyesine düşeceğini söylüyor.

“Bitcoin’i 41.000 dolar civarında satın alırsanız, bence bir yıldan daha kısa bir süre içinde 100.000 dolar seviyelerine gelecek şekilde bir artış görebilirsiniz

Ancak şu anda bu seviyelerde, önce 30.000 doları kolayca görebiliriz. Ve bunun bir tür risk ödülü olmasını kesinlikle bekliyorum çünkü 30.000 dolar kilit destek haline geldi.”

Kıdemli Bloomberg analisti, Bitcoin’in geri dönüş gerçekleştirmeden önce piyasadaki hisse senetlerini düşüş eğiliminde izlemesini beklediğini söyledi.

“Hisse senetlerinde beklediğim gelgit yaşanırsa, Bitcoin’in onunla birlikte düşmesini, altının daha iyi performans göstermeye devam etmesini bekliyorum. Ve sonra Bitcoin ve altın öne çıkacak.

Şimdi bu bir senaryo. Eğer yanılıyorsam, borsa tekrar dümdüz yükselmeye devam ediyor, Bitcoin ise olduğu gibi daha iyi performans gösterecek.”

McGlone’a göre Bitcoin, kripto varlık sektöründeki en kaliteli yatırımdır, ancak bir toparlanma aşamasına geçmeden önce analistin deyimiyle “biraz sarsılması gerekir”.

“Kriptolarla ilgili en önemli şey, geleceğin spekülatif aşırı örneği olmalarıdır. 18.000 adet olmak üzere 7/24 ticaret yapabilirler. Shiba Inu’da ne olduğunu ve buna benzer şeyleri biliyorsun. Bu da bana çok saçma geliyor.

Ancak Bitcoin uzaydaki altındır. Ve hala spekülatif. Ben sadece gerçekten biraz sarsılması ve ardından bütün bir pazar olarak geri dönmesi gerektiğini düşünüyorum.”

McGlone’un video röportajına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Bitcoin 100 Bin Dolar Olmadan Önce Büyük Düşüş Yaşanabilir!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!