Bitcoin 30 Dakikada Binlerce Dolar Düştü!

bitcoim
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto parası olan Bitcoin’in fiyatı son 30 dakika içerisinde yaklaşık 2000 dolar düştü.

An itibari ile kripto para piyasasında çok ilginç şeyler yaşanıyor. TradingView’in grafiğine göre BTC’nin fiyatı son 1 saat içerisinde önce 6 bin doların altına düştü, hemen ardından tekrar 7 bin dolara doğru ilerlemeye başladı.

bitcoin

Bitcoin’e ne oluyor?

Bitcoin’de yaşanan bu ilginç hareketliliğin nedeninin tam olarak neyden kaynaklandığı bilinmiyor. Fakat BTC’nin bir saatte yüzlerce binlerce dolarlık düşüş yaşaması birçok kişiyi şaşırttı ve endişelendirdi.

https://twitter.com/mdudas/status/1238053177913737217

BTC fiyatının sadece 30 dakikada 7.100 dolardan 5.500 dolara kadar düşmesi kesinlikle çeşitli tartışmalara yol açacak.

Twitter‘da paylaşılan bu tweetlerden de anlaşılabileceği gibi BTC fiyatı sadece 30 dakika içerisinde 7.100 dolardan 5.500 dolara kadar düştü. An itibari ile BTC 6 bin doların üzerinde işlem görüyor. Fakat BTC fiyatının hala sabitlenmediğini belirtmek gerekiyor.

BTC fiyatını takip etmek çok zor

Şu anda BTC fiyatını anlık olarak TradingView’den takip etmek çok güç. Çünkü fiyatta saniyeler içerisinde yüzlerce dolarlık değişimler yaşanıyor.

BTC fiyatındaki bu ilginç hareketliliğin tam olarak neyden kaynaklandığı bilinmiyor fakat The Wolf Of All Streets gibi kripto para analistleri bunun direkt olarak Bitcoin balinaları tarafından yapıldığını söylüyorlar.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!