Bitcoin, Altın’dan Bir Milyon Kat Daha İyi: MicroStrategy CEO’su

Bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Teknoloji şirketi kısa süre önce 425 milyon dolar Bitcoin satın alan Michael Saylor, Bitcoin’e yatırım yapmanın avantajlarını bir kez daha övdü.

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor bu hafta, şirketinin Bitcoin’ini 100 yıl boyunca elinde tutacağını söyledi.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

Finansal haber kuruluşu Real Vision ile yaptığı röportajda, ticari istihbarat firmasının multimilyoner patronu, BTC’ye yatırım yaparken, kişinin her zaman yeterince yatırım yapmadığından endişe duyduğunu söyledi.

Bitcoin ve altın karşılaştırması

Bu yaz şirketi BTC’ye 425 milyon dolar yatırım yapan Saylor, BTC’yi “gerçekten alırsanız”, bir portföyün % 1’ine yatırım yapmanın yeterli olmayacağını vurguladı.

Eski hedge fonu yöneticisi ve Real Vision CEO’su Raoul Pal, “Piyasadayken, dört gün üst üste, her dakika BTC satın alıyorum” diyor. Micro Strategy CEO’su ise “Altından 100 kat daha iyi değilse, altından milyon kez daha iyidir ve ona yakın hiçbir şey yoktur” vurgusu yapıyor.

Saylor’un şirketi, FOMO’yu harekete geçirmekten fayda sağlayacak: İnsanlar kripto para birimi konusunda heyecanlanırsa, devasa BTC sahiplerinin değeri artabilir. Saylor, neredeyse her gün Twitter’da Bitcoin’i övüyor.

CEO, daha önce BTC’nin çökmekte olan para birimleri olan ülkelere bir cankurtaran botu sağlayabileceğini söylemişti.

Uzun vadeli yatırım

Saylor ve şirketin kodamanları, Bitcoin’in en iyi uzun vadeli yatırım olduğu sonucuna vardılar ve varlığa “şifreli bir enerji duvarıyla korunan sibernetik bir arı kovanı” adını verdiler.

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

BTC’nin fiyatı 13.000 doların üzerine çıktığında, devasa satın alma haklı görünüyor. Bununla birlikte, BTC’nin fiyatının düşmesi durumunda Saylor bir salak gibi görünecek.

Yorumlar kapalı.