BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,946.28
ETH
$3,859.26
XRP
$1.10
LTC
$187.08
LINK
$26.06
BNB
$485.24
XTZ
$6.67
EOS
$4.48
NEO
$42.66
$63,837.91
+3.36%
$3,852.36
+1.71%
$1.09
+0.46%
$186.73
-1.08%
$1.00
0%
$1,415.01
+1.71%
$255.43
-0.85%
$52.50
-0.46%
$144.54
+0.6%

Bitcoin Dibe Çakılacak, Altın Zirveye Çıkacak!

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff’in düşüncelerine göre, ilerleyen günlerde altın fiyatının zirve yapacağını ve Bitcoin (BTC) fiyatının dibe gömüleceğini göreceğiz.

Peter Schiff, altın ve Bitcoin arasındaki ilişki hakkında konuştu. Altın ve BTC karşılaştırmasında sürekli altını destekleyen Peter Schiff tekrar BTC’yi sert bir şekilde eleştirdi.

İçindekiler

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Genel Durum

Kripto para kullanan insanlar aslında Bitcoin’i dijital altın olarak tanımlıyorlar. Bu kişiler BTC’nin aynı altın gibi güvenli bir liman olduğunu ve zor durumda kalınca BTC’ye sığınacaklarını öne sürüyorlar.

Tek platform ile çok karlı forex yatırımını buradan yapabilirsiniz.

Kripto para kullanan bazı insanlar ise BTC’nin altından bile daha güvenilir olduğunu söylüyorlar. Bu kişilerin en büyük iddiası ise BTC’nin fiyat açısından altından çok daha iyi bir performans göstermiş olmasına dayanıyor. İnsanlar BTC aldıkları zaman sadece sermayelerini korumakla kalmıyor bunun yanında fazladan kazançta sağlıyorlar.

Bitcoin Dibe Çakılacak, Altın Zirveye Çıkacak! 1 - bitcoin charts 1
Bitcoin’in Son 3 Yıllık Grafiği

Coinzilla Banner (728x90)

Bu grafiğe göre altın ise daha stabil performans gösteriyor ve insanlara öyle büyük kazançlar sağlamıyor. Fakat son günlerde bu durum değişiklik göstermeye başladı çünkü altın artık resmen zirveye koşuyor.

Bitcoin Dibe Çakılacak, Altın Zirveye Çıkacak! 2 - Screenshot 1
Altın’ın Son 3 Yıllık Grafiği

Bitcoin dibi boylayacak

Ünlü yatırımcı Peter Schiff, Bitcoin ve altın arasındaki bu rekabet ile ilgili yeni bir yorum yaptı.

BTC ile altın fiyatlarını karşılaştıranlara seslenen Schiff, BTC’nin geçen sene altına kıyasla daha çok para kazandırdığını kabul etti ama Peter Schiff’in gelecek tahmini bunun tam tersi yönünde.

Bitcoin Dibe Çakılacak, Altın Zirveye Çıkacak! 3 - Ömür Boyu Komisyonlarda 10 İndirim Kazan 1

Kendi tahminlerine göre BTC her ne kadar geçen yıllara kıyasla altından daha çok para kazandırsa bile insanlar gelecekte BTC’den para kazanamayacak duruma gelecekler. Çünkü BTC dibi boylayacak ve fiyatı yere çakılacak. Peter Schiff, BTC dibi boylayınca altın fiyatının ucuşa geçeceğini iddia ediyor.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.