BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
$42,523.04
+0.21%
$2,945.88
-1.48%
$0.93
+1.36%
$156.82
-0.31%
$23.22
-0.26%
$362.57
-0.87%
$5.08
-1.28%
$4.12
-0.84%
$40.03
-0.99%
$42,520.41
+0.2%
$2,945.69
-1.48%
$0.93
+1.36%
$156.82
-0.31%
$1.00
0%
$1,081.98
-1.48%
$229.16
-0.39%
$48.61
-0.23%
$116.98
-1.05%

Eski Goldman Sachs Yöneticisi İddialı Konuştu: “Bitcoin ETF Onaylanacak ve Milyar Dolarlar Kripto Alanına Akacak”

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Eski Goldman Sachs hedge fon yöneticisi Raoul Pal, Bitcoin‘in birseysel yatırımcılara kurumsal yatırımcılardan önce bir sonraki büyük hamleye yatırım yapmaları için nadir bir fırsat sunduğunu söylüyor.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

İçindekiler

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Bitcoin için katalizör

Pal, Jerry Hall ile yaptığı bir YouTube röportajında, uygun bir BTC takas yatırım fonunun (ETF) milyarlarca doları BTC’ye getiren ve en büyük kripto para biriminin piyasa değerini katlanarak artıran katalizör olacağını söylüyor ve şu yorumu yapıyor:

Coinzilla Banner (728x90)

“Bitcoin’de önde koşmanıza izin var. Size hayatınızın en büyük önden koşma fırsatını vereceğim: Koşu hattı boyunca bir ETF alacaklar. İçine akacak milyarlarca dolar olacak. Her emeklilik planı ona bir miktar para tahsis edecek. Her aile ofisi ona biraz para ayıracak. Ve fiyat ne kadar artarsa, o kadar çok tahsis edecekler çünkü Bitcoin’in piyasa değeri ne kadar büyük olursa akacak para da o kadar büyüyecek. Bu, bireysel yatırımcılar için bir fırsat. Goldman Sachs’ın bizi yönetmesinin aksine, kurumları bir kez önden yönetmesi için bir fırsat.”

Bitcoin’i anlamaya çalışıyorlar

Pal, şimdilik, büyük fonların ve kurumların BTC’yi anlamaya çalıştığını, ancak henüz ticaret yapmanın kolay bir yolu olmadığını söylüyor.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

“Sadece anlayın: emeklilik planı, bağış, aile ofisi, [kayıtlı yatırım danışmanları]. Şimdiye kadar Bitcoin’e kafa tutmaya çalışıyorlar ve henüz ticaret yapacak bir ürünleri yok. Böylece ABD’de saklama yönetmeliğini kabul ettiler, böylece artık bankalar saklama hizmeti verebiliyor. Bu, birincil komisyonculuğun hedge fonları için geldiği anlamına gelir. Serbest yatırım fonları alana ilk girecek, bu bu kadar açık söylüyorum. Kafa tutanlar bunun ilginç olduğunu anlıyorlar ama yapamıyorlar. Yönetmelikler, bu dijital varlığı ellerinde tutmalarına izin vermeyecek.”

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.