Eski Goldman Sachs Yöneticisi İddialı Konuştu: “Bitcoin ETF Onaylanacak ve Milyar Dolarlar Kripto Alanına Akacak”

Bitcoin
Bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eski Goldman Sachs hedge fon yöneticisi Raoul Pal, Bitcoin’in birseysel yatırımcılara kurumsal yatırımcılardan önce bir sonraki büyük hamleye yatırım yapmaları için nadir bir fırsat sunduğunu söylüyor.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Bitcoin için katalizör

Pal, Jerry Hall ile yaptığı bir YouTube röportajında, uygun bir BTC takas yatırım fonunun (ETF) milyarlarca doları BTC’ye getiren ve en büyük kripto para biriminin piyasa değerini katlanarak artıran katalizör olacağını söylüyor ve şu yorumu yapıyor:

“Bitcoin’de önde koşmanıza izin var. Size hayatınızın en büyük önden koşma fırsatını vereceğim: Koşu hattı boyunca bir ETF alacaklar. İçine akacak milyarlarca dolar olacak. Her emeklilik planı ona bir miktar para tahsis edecek. Her aile ofisi ona biraz para ayıracak. Ve fiyat ne kadar artarsa, o kadar çok tahsis edecekler çünkü Bitcoin’in piyasa değeri ne kadar büyük olursa akacak para da o kadar büyüyecek. Bu, bireysel yatırımcılar için bir fırsat. Goldman Sachs’ın bizi yönetmesinin aksine, kurumları bir kez önden yönetmesi için bir fırsat.”

Bitcoin’i anlamaya çalışıyorlar

Pal, şimdilik, büyük fonların ve kurumların BTC’yi anlamaya çalıştığını, ancak henüz ticaret yapmanın kolay bir yolu olmadığını söylüyor.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

“Sadece anlayın: emeklilik planı, bağış, aile ofisi, . Şimdiye kadar Bitcoin’e kafa tutmaya çalışıyorlar ve henüz ticaret yapacak bir ürünleri yok. Böylece ABD’de saklama yönetmeliğini kabul ettiler, böylece artık bankalar saklama hizmeti verebiliyor. Bu, birincil komisyonculuğun hedge fonları için geldiği anlamına gelir. Serbest yatırım fonları alana ilk girecek, bu bu kadar açık söylüyorum. Kafa tutanlar bunun ilginç olduğunu anlıyorlar ama yapamıyorlar. Yönetmelikler, bu dijital varlığı ellerinde tutmalarına izin vermeyecek.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!