Uzman Yatırımcıdan Bitcoin, Ethereum Ve Solana Analizi!

Solana
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırımcı Raoul Pal, Bitcoin, Ethereum ve Solana grafiklerine bakarak fiyat tahmininde bulundu.

Real Vision’ın kurucu ortağı ve CEO’su, yeni bir Crypto Banter podcast’inde, Bitcoin’in mevcut piyasa döngüsünü 2012-13’tekiyle karşılaştırdı ve bu boğa koşusunun 250.000 doların üzerinde bir yerde biteceğini tahmin etti.

“Bunu bir yıldan fazla bir süredir kullanıyorum. Bize oldukça net bir hedef veriyor. Bunun nasıl sonuçlanacağını biliyoruz diye düşünerek ayı piyasasına devam etmem için bana güç verdi.”

Kaynak: Raoul Pal

Eski Goldman Sachs yöneticisi daha sonra Ethereum’un 2016’dan 2011’e kadar olan fiyat trendini Bitcoin’inkiyle karşılaştıran başka bir grafik ortaya koydu.

“Ve işte 2017’de Ethereum VS Bitcoin. Oldukça iyi geçti. Şu anda neredeyse işe yarıyor, çok yakın.”

Kaynak: Raoul Pal

Son olarak Pal, akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) Ethereum’un 2016-2017’de izlediği aynı yolu nasıl izlediğini gösteren bir grafik paylaştı. Grafiğe göre Solana böyle devam ederse, Nisan 2022’de 800 doların üzerine çıkabilir.

“Ethereum fiyatı şu anda 2017’deki Bitcoin fiyatıyla oldukça uyumlu. Ve Solana, ETH olarak aynı fiyatta (2017’e göre), ağ olarak daha hızlı büyüyor, ancak grafik yine aynı. Bu delilik.”

Kaynak: Raoul Pal

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!