bitcoin fiyatı

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

  1. Haberler
  2. Etkinlik
  3. Bitcoin Fiyatını Doğru Tahmin Edin ve TESLA Model Y Kazanın! (Yeni Etkinlik)

Bitcoin Fiyatını Doğru Tahmin Edin ve TESLA Model Y Kazanın! (Yeni Etkinlik)

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük ve en güvenilir kripto para borsası Binance, yeni bir etkinlik düzenliyor. Bu etkinlikte, Bitcoin fiyatını doğru tahmin ederek ve süper kolay görevleri yerine getirerek Bitcoin (BTC) ve TESLA Model Y kazanabilirsiniz.

İşte sizlere bu kılavuz niteliğinde olacak yeni yazımda adım adım uygulamalı olarak bu etkinliğe nasıl katılım sağlayacağınızı ve nasıl bu ödülleri kazanabileceğinizi detaylı bir şekilde anlatacağım. Bu sebeple bu yazımı pürdikkat bir şekilde okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Ne de olsa işin ucunda toplamda 1.4 adet BTC (anlık değeri 206 bin dolar) ve 4 adet TESLA Model Y (değeri 200 bin dolar) kazanma durumunuz var. Evet evet yanlış duymadınız dağıtılacak ödüllerin toplam değeri 400 bin dolar.

bitcoin fiyatı

Bu etkinlik 18 Şubat 2024 tarihinde Türkiye saati 17:00’da başlayacak ve 17 Mart 2024 tarihinde Türkiye saati ile 16:59’da son bulacak. Yani etkinlik toplamda 28 gün sürecek.

Bu etkinlik içerisinde 2 farklı kategori olacak:

  1. Kategori – Günlük Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmini: 28 günün her günü için 0.05 BTC (anlık değeri yaklaşık 2600 dolar) kazanmak için “BTCUSDT Perpetual Contract” yani BTCUSDT Sürekli Sözleşmesi‘nin ertesi günün Türkiye saatiyle 17:00’deki işaret fiyatını günlük olarak tahmin etmek.
  2. Kategori – Haftalık Tesla Mücadelesi: Altın Bilet almak için belirli basit görevleri tamamlamak ve yukarıda tarihlerini verdiğim bu 28 günlük sürenin her haftasında bir Tesla Model Y kazanma şansı yakalamak.

Şimdi geçelim neler yapmamız gerektiğine ve bu süper kolay görevleri nasıl yerine getirebileceğimize…

Lütfen tüm adımları doğru bir şekilde uyguladığınıza emin olun. Yoksa etkinliğe katılımınız olumlu sonuçlanmayabilir.

1. Adım: Binance borsasında hesabınızın olması gerekiyor. Eğer Binance borsasında hesabınız yoksa aşağıdaki referans linkine tıklayarak hemen hesabınızı sadece birkaç dakikada açabilirsiniz. Hesabınızı açtıktan sonra güvenliğiniz için kimlik doğrulama işlemi yapmayı unutmayın.

Ayrıca size bir sürprizimiz daha var. Eğer aşağıdaki referans linkine tıklayarak Binance’e kayıt olursanız ömür boyu komisyonlarda %20 indirim kazanacaksınız ve kimlik doğrulama gibi işlemleri yaparak ek olarak 100 dolar değerinde bonus kazanabileceksiniz.

Binance %20 İndirimli Referans Linki: https://accounts.binance.com/tr/register?ref=B6PTLFR3

Eğer nasıl %20 komisyon indirimi kazanarak kayıt olacağınızı bilmiyorsanız onu da detaylı bir şekilde uygulamalı olarak adım adım anlattım. “Binance Nasıl Kayıt Olunur? (%20 İndirim Kazan)adlı yazımı okumak için buraya tıklayın.

2. Adım: Binance borsasında “Vadeli İşlemler” yani “Binance Futures” hesabınızın olması gerekiyor. Binance hesabı olan arkadaşlarımız eğer Binance Futures hesapları yoksa Binance hesabına giriş yapsınlar ve ardından menü de yer alan “Vadeli İşlemler” yazan yere tıklayarak (ilgili kısmın ekran görüntüsü hemen aşağıda) ve gelen referans kutusuna “sendekazan” kodunu yazarak hem %10 komisyon indirimi kazanırlar hem de Binance Futures hesaplarını açmış olurlar. Eğer Binance’e yukarıdaki linke tıklayarak yeni kayıt olduysanız bu arkadaşlarımızda “Vadeli İşlemler” hesabı açarken referans kodu sormayacak onlar otomatik olarak %10 komisyon indirimi kazanmış bir şekilde Binance Futures hesaplarını açmış olacaklar.

Binance Futures (Vadeli İşlemler) %10 İndirimli Referans Linki: https://www.binance.com/en/futures-activity/futures-challenge?referral=sendekazan

Binance Futures

Eğer “Binance” ve “Binance Vadeli İşlemler” hesaplarınız varsa yukarıdaki iki adımı doğrudan sağlamış oluyorsunuz ve asıl önemli olan bu ilk 2 adımdan sonraki adımlar.

3. Adım: Binance hesabımıza giriş yapmak ve etkinlik sayfasına giderek BTCUSDT Perpetual Contract’ın yani Bitcoin’in ertesi gün saat 17:00’deki fiyatını tahmin etmek. Ben bu yazıyı 18 Şubat 2024 Türkiye saati ile 08:08’de yazıyorum. İlk tahminler yaklaşık 9 saat sonra alınmaya başlayacak. Yani 19 Şubat 2024 tarihinde 17:00’de Binance Vadeli İşlemler’de yer alan BTCUSDT paritesinin fiyatının ne kadar olacağını düşünüyorsanız aşağıdaki görselde kırmızı ok ile gösterilen yere yazacaksınız ve ardından “Submit” butonuna tıklayacaksınız.

Etkinlik sayfasına buraya tıklayarak direkt ulaşabilirsiniz.

Günlük BTC Fiyatı

Yukarıda ilk tahminler yaklaşık 9 saat sonra alınmaya başlayacak demiştim. Başladıktan sonra 19 Şubat 2024 saat 17:00’deki tahminlerimizi girmek için toplamda 23 saat süremiz olacak ve 23 saat dolduktan sonra tahmin giremeyeceğiz. Ardından bir saat sonra bir sonraki günün fiyat tahminlerini gireceğiz. Bu şekilde her gün fiyat tahminlerimi girebiliriz. Yani bu yazımı 19 Şubat 2024 saat 15:45’te okuyan birisi 19 Şubat 2024 saat 17:00’de Bitcoin’in fiyatının ne olacağını düşünüyorsa 1 saat 15 dakika öncesinden girebilir. Yani her gün en geç 16:00’ya kadar tahminlerimizi girmemiz gerekiyor.

28 gün boyunca her gün en doğru fiyat tahmini giren veya en yakın fiyat tahminini giren kullanıcı anlık olarak yaklaşık 2600 dolar değerinde 0.05 adet BTC kazanacak.

Bir gün için birden fazla kullanıcının en doğru fiyat tahminini sunması halinde, fiyat tahminini daha erken yapan kullanıcı günün kazananı olarak kabul edilecektir. Yani ben 2 saat kala tahmin edeyim derseniz sizden önce o tahmini girmiş birisi kazanmış olacak. Bu sebeple son saatleri beklemek doğru bir strateji olmayabilir. Ayrıca her kullanıcı, 1. Kategori‘de birden fazla ödül almaya hak kazanabilir. Yani her gün bu şekilde tahminlerinizi yazıp her gün kazanan siz olup toplamda 1.4 adet BTC’yi kazanabilirsiniz.

Biliyorsunuz ben bir kripto analistiyim ve bende bu etkinliği çok sıkı takip edip her gün teknik verileri kullanarak fiyat tahminimi yapıp inşallah bir aksilik çıkmazsa bu fiyat tahminlerimi sizlerle Telegram’da “BİTCOŞAR Yatırımcı” adlı ücretsiz kanalımda paylaşacağım. Sizlerde bu kanaldan benim tahminlerimi referans alıp yakın seviyeleri girebilirsiniz. Bu şekilde en azından BİTCOŞAR Yatırımcı ailesinden daha çok arkadaşımızın kazanabilmesi için yardımcı olmuş oluruz.

Bu kanalıma hala katılmadıysanız aşağıdaki linke tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz:

Telegram BİTCOŞAR Yatırımcı Kanalı Katılım Linki: https://t.me/bitcosaryatirimci

Bu birinci kategoriye mutlaka her gün katılın sakın katılmamazlık yapmayın. Taş taşımıyorsunuz ve tek kuruş ödemeden her gün 0.05 BTC kazanma şansı yakalıyorsunuz. Tek zahmetiniz ya her gün Binance hesabınız kim giriş yapacak derdi olabilir. Binance dünyanın en iyi kullanıcı deneyimi sunan kripto borsası olduğu için onu da düşündü ve aşağıya bıraktığım linke tıklarsanız mobil uygulama üzerinden hesabınıza giriş yapmadan etkinlik sayfasına ulaşıp tahminlerinizi çok kısa bir sürede girebilirsiniz.

Binance Mobil Uygulama Etkinlik Şifresiz Katılım Linki: https://app.binance.com/en/futures-activity/futures-challenge?_dp=L3dlYnZpZXcvd2Vidmlldz90eXBlPWRlZmF1bHQmbmVlZExvZ2luPWZhbHNlJnVybD1hSFIwY0hNNkx5OTNkM2N1WW1sdVlXNWpaUzVqYjIwdlpXNHZablYwZFhKbGN5MWhZM1JwZG1sMGVTOW1kWFIxY21WekxXTm9ZV3hzWlc1blpR

4. Adım: Bu adım 2. Kategori olan TESLA Model Y kazanma ile ilgili ve diğer kategoriden tamamen bağımsız yani birinci kategoriye katılan buna katılmak mecburiyetinde değil. Yani her iki kategoriye de katılabiliriz ve mutlaka katılalım zaten çok basit ve süper kolay bir etkinlik. Bu adımda TESLA kazanabilmek için amacımız en çok “Altın Bilet” toplamak olacak. En çok bilet toplayan en çok şansa sahip olmuş oluyor. Ve bunu her hafta yapacağız. 18 Şubat 2024 Türkiye saatiyle 17:00’den bir sonraki Pazar günü saat 16:59’a kadar aşağıdaki görevlerden herhangi birini tamamlayarak bu kategoriye katılım sağlamış olacağız. Böylece her hafta 50 bin dolar değerinde 1 adet TESLA Model Y aracı kazanma şansı elde etmiş olacaksınız. Toplamda 4 hafta sürecek ve 4 adet TESLA Model Y dağıtılacak.

Bu adımda yukarıda linkini verdiğim etkinlik sayfasına giderek aşağıdaki görselde yer alan “Join” butonuna yani “Katıl” butonuna tıklayacağız.

Haftalık TESLA Model Y

Toplamda 3 farklı görev var. İster birini, ister ikisini, ister üçünü yapın. Unutmayın bir kullanıcının ne kadar çok “Altın Bileti” varsa, ödül kazanma şansı da o kadar yüksek olur!

İşte çok basit görev listesi:

  • 1. Görev: İlk kez Binance “Vadeli İşlemler” bölümünde işlem yapmak. 28 gün boyunca ilk vadeli işleminizi alış veya satış farketmez yapın. Bu görevi tamamlayan herkes en fazla 1 adet “Altın Bilet” kazanabilir.
  • 2. Görev: Günlük Vadeli İşlem Hacmi ≥ 10.000 USDT: Gece 3’ten gece 3’e kadar olan süre arasında en az 10.000 USDT eşdeğerinde vadeli işlem hacmine ulaşın. Sakın gözünüze büyük gelmesin çok basit. Diyelim ki 100 dolarınız var ve bununla 10 kaldıraçlık bir Bitcoin aldınız ve bunu beklemeden hemen sattınız diyelim. Bu durumda alırken 1000 dolarlık hacim satarken 1000 dolarlık hacim yapmış olursunuz yani toplamda 2000 dolarlık hacim yapmış olursunuz. Bunu 5 kere yaptığınızda 10 bin dolar işlem hacmine kolay bir şekilde ulaşmış olursunuz. Bunu Altın Bilet toplamak için yapacağız sakın kaldıraçlı işlem açıp beklemeyin yoksa zarar edersiniz. Normal zamanlarda da 5 kaldıraçtan fazla kullanmayın. Yoksa tüm paranızı kaybedersiniz. Bu görevi de tamamlayarak her gün sadece 1 adet “Altın Bilet” kazanabilirsiniz.
  • 3. Görev: Bir arkadaşınıza ilk “Vadeli İşlem” işlemini tamamlaması için tavsiye etmek. 28 gün boyunca arkadaşlarınızı ilk vadeli işlem işlemlerini tamamlamaya davet etmek için promosyon sayfasındaki [Paylaş] düğmesine tıklayın. Bu görevi birden fazla yapabilirsiniz ve birden fazla “Altın Bilet” kazanabilirsiniz.

Benden bu kadar, uzun bir yazı oldu lütfen kusura bakmayın ama kesinlikle değecek buna inanıyorum. Bu etkinlik çok güzel oldu ve 28 gün boyunca çok ama çok heyecanlı geçecek. Anlamadığınız takıldığınız yerler olursa yukarıda linkini verdiğim Telegram kanalıma beklerim belki canlı yayınlar yapabiliriz ve aklınıza takılan yerleri yanıtlamaya çalışırım. Herkese bol şans diliyorum. İnşallah tüm kazananlar BİTCOŞAR Yatırımcı ailesinden olur.

Bitcoin Fiyatını Doğru Tahmin Edin ve TESLA Model Y Kazanın! (Yeni Etkinlik)
Yorum Yap
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!