BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
$40,099.09
+6.5%
$2,300.77
+2.34%
$0.73
+15.01%
$138.28
+5.8%
$19.50
+4.17%
$316.41
+2.14%
$2.87
-0.59%
$3.89
+4.38%
$34.18
+2.42%
$40,099.09
+6.5%
$2,300.77
+2.34%
$0.73
+15.01%
$138.28
+5.8%
$1.00
-0.1%
$845.10
+2.34%
$227.57
+3.44%
$49.43
+1.82%
$104.12
+2.92%

Binance Nasıl Kayıt Olunur? (%20 İndirim Kazan)

Dünya'nın en yüksek hacimli ve en düşük komisyon kesen kripto para borsası Binance'a buradan %20 indirim ile nasıl kayıt olabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

25

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Dünya’nın en popüler ve en yüksek hacimli kripto para borsası Binance’a kayıt olmak çok basit ve kolaydır. Borsalarda işlem yaparken dikkat etmemiz gereken en önemli noktalardan birisi borsaların almış oldukları işlem komisyon ücretleridir. Binance, dünyanın işlem komisyon oranı en az olan kripto para borsasıdır.

Sizlere özel sağlamış olduğumuz %20 indirim kodu ile Binance’a kayıt olarak ömür boyu bütün komisyonlarda %20 indirim kazanmış olursunuz. Bunun farkını daha iyi anlamak için size şöyle bir örnek vereceğiz;

Binance’a bizim sağlamış olduğumuz sizlere özel, %20 indirim kodu ile üye olmadan üye olursanız “normal üyelik” açmış olursunuz ve hiçbir indirimden faydalanmamış olursunuz. İndirimsiz normal üyelikte Binance’de 10.000$‘lık kripto para işlemi yaptığınızda borsaya 10$ işlem komisyonu ödersiniz. Bir diğer ifade ile Binance sizden bu işlemi yaptığınız için 10$ komisyon keser. Fakat Binance’a bizim sizlere özel sağlamış olduğumuz %20 indirim kodu ile üye olursanız eğer Binance’de yaptığınız aynı işlemde yani 10.000$’lık kripto para işlemi yaptığınızda 10$ yerine sadece 8$ işlem komisyonu ödemiş olursunuz. Yani 2$’lık komisyon size kâr olarak kalır. Bu sizler için harika bir avantaj. Çünkü şöyle düşünün ömür boyu yaptığınız tüm işlemlerde borsaya birçok komisyon ödemiş olacaksınız ve bu şekilde %20 daha az komisyon ödeyerek ömür boyu komisyon indiriminden faydalanmış olacaksınız.

Eğer hala Binance’a kayıt olmadıysanız buradan kayıt olarak ömür boyu komisyonlarda %20 indirim kazanmış olursunuz: https://bit.ly/BinanceINDIRIM20

Şimdi ise sizlere Binance’a nasıl %20 indirim ile kayıt olabileceğinizi resimli anlatım ile göstereceğiz. Kayıt açarken çok ama çok dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var ve bunların tamamına bu yazıda değineceğiz. Binance’a %20 indirim ile nasıl kayıt olacağınızı madde madde anlatacağız eğer bu maddeleri tam olarak uygularsanız çok kısa bir şekilde Binance’ye kayıt olmuş olacaksınız.

Adım 1: https://bit.ly/BinanceINDIRIM20 bu bağlantıya tıklayın. Tıkladıktan sonra böyle bir sayfa ile karşılacaksınız. Burada görselde işaretli olan tüm kısımları kontrol etmeniz gerekiyor. Bu işaretli kısımlar çok önemli eğer işaretli yerde %20 yazmazsa bu indirimden faydalanamazsın. “Referral ID” yazan yerde mutlaka bu %20 indirim kodu yazması gerekiyor: “B6PTLFR3” Görselde bulunan işaretli kısımları doğru bir şekilde kontrol ettikten sonra eğer indirim kodu doğru ise Adım 2‘ye geçiyoruz.

Binance Nasıl Kayıt Olunur? (%20 İndirim Kazan) 1 - Screenshot 1
Adım 1 (İndirim kodunu ve indirim oranını kontrol etme)

Adım 2: Görselde bulunan “Account” kısmına “e-posta” adresimizi yazıyoruz. Burada gmail kullanırsak çok daha iyi olur. Çünkü e-posta adresine aktivasyon kodu gönderilecek, gmail olmayınca çok geç geliyor bu aktivasyon kodu bilginiz olsun. Ardından “Password” kısmına en az 1 karakter, 1 büyük harf, 1 rakam ve en az 8 karakterden oluşan bir şifre belirliyoruz. Örnek Şifre: 1!Bitcosar E-posta adresimi yazdıktan ve şifremizi belirledikten sonra Adım 3‘e geçiyoruz.

Binance Nasıl Kayıt Olunur? (%20 İndirim Kazan) 2 - Screenshot 2
Adım 2 (E-posta ve şifre belirleme)

Adım 3: Bu adımları uyguladıktan sonra Binance e-posta kutumuza aktivasyon kodu gönderiyor. E-posta gelen kutumuza gelen bu aktivasyon kodunu görselde bulunan işaretli kısıma yazıyoruz. Aktivasyon kodunu burada bulunan boş alana girdikten sonra Binance bizi otomatik olarak yönlendiriyor. Yönlendirmeden sonra Adım 4‘e geçiyoruz.

Binance Nasıl Kayıt Olunur? (%20 İndirim Kazan) 3 - Screenshot 3
Adım 3 (Aktivasyon kodunu girme)

Adım 4: Binance, otomatik yönlendirme yaptıktan sonra karşımıza böyle bir ekran getirecek. Burada görselde işaretli olan “Go to Dashboard” butonuna tıklayacağız. İşaretli butona tıkladıktan sonra Adım 5‘e geçiyoruz.

Binance Nasıl Kayıt Olunur? (%20 İndirim Kazan) 4 - Screenshot 4
Adım 4 (Ana sayfaya atlama)

Adım 5: Burada ise görselde bulunan iki güvenlik yönteminden birini seçmemiz gerekiyor. Birincisi “telefon ile doğrulama yöntemi“, ikincisi “google ile doğrulama yöntemi“. Bu iki yöntem arasında tercih yapmadan önce bu hususu bilmeniz çok önemli. Bu doğrulama yöntemlerini Binance’a her giriş yaptığınızda kullanacaksınız bundan dolayı sizin için hangisi daha kolaysa onu seçin. Binance’a sürekli telefonunuza gelen “sms kodu” ile mi giriş yapmak istersiniz yoksa Google’un otomatik şifre oluşturma uygulaması olan “Authenticator” ile mi giriş yapmak istersiniz. Kararınızı verdikten sonra bunlardan size en uygun olanını tercih edin.

Binance Nasıl Kayıt Olunur? (%20 İndirim Kazan) 5 - Screenshot 5

Tüm bu adımları aynen uyguladıktan sonra Binance kaydınızı doğru bir şekilde tamamlamış olursunuz ve artık Binance’ı ömür boyu %20 indirimli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Binance’a kayıt olmak bu kadar basit ve kolay bir işlem ama eğer yinede takıldığınız yer olursa mutlaka bu yazının en başında yer alan “Binance Nasıl Kayıt Olunur?” isimli sizlere kolaylık sunması için hazırlamış olduğumuz kısa YouTube videomuzu izleyerek bu adımları eş zamanlı olarak daha kolay ve anlaşılabilir bir şekilde  uygulayabilirsiniz.

Eğer bu makale ve video sizler için faydalı olduysa lütfen sizlerde makaleyi ve videoyu paylaşarak arkadaşlarınıza kolay bir şekilde nasıl kayıt olabileceklerini göstermiş olursunuz. Emek verip hazırladığımız YouTube videomuzu beğenirseniz ve kanalımıza abone olursanız çok seviniriz. YouTube kanalımıza bu tarz eğitim videoları çekmeye devam edeceğiz, bu ücretsiz eğitim videolarını kaçırmamak için bildirimleri açın ve bu şekilde kripto para ticaretinde kendinizi geliştirin.

Eleştirileriniz olursa mutlaka yorumlara yazın ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendimizi daha fazla geliştirelim.

Binance %20 İndirimli Kayıt Linki: https://bit.ly/BinanceINDIRIM20

%20 İndirim Kodu:  B6PTLFR3

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
25 Yorumlar
 1. Mehmet Fatih Yıldırım diyor

  Merhaba, referans linkinizi kullanarak üye oldum, dediğiniz gibi “comission kick back rate %20 ” olarak göründü ama üyelik tamamlandıktan sonra referans indirimi görünmüyor. Sadece BNB kullanımı ile komisyon öderseniz 0,075% ödersiniz olarak görünüyor. Ekstra bir referans indirimi yok maalesef. Ne yapmama gerekir? Teşekkürler.

  1. BİTCOŞAR diyor

   Merhaba Fatih Bey, yazdığınıza göre %20 indirim almış olmanız lazım. Hesabınıza giriş yapın ve orada mail adresinizin yanında 8 basamaklı bir sayı var yani USER ID sayısını yazın buraya biz kontrol edip %20 indirim alıp almadığınızı teyit edip size dönelim…

 2. Mehmet Fatih Yıldırım diyor

  Cevabınız için teşekkür ederim. ID 73287472 olarak görünüyor. Destek attım. Ticaret anında görünür komisyon indirimi diye cevap geldi. Deneme al sat yaptım ama standart indirimsiz komisyon uygulandı. Umarım sizin kontrolde id görünür, ona göre tekrar bir destek talebi oluşturacağım. Teşekkürler.

  1. BİTCOŞAR diyor

   Merhaba Mehmet Bey, biz USER ID’nizi kontrol ettik ve %20 indirim almışsınız hayırlı olsun. Komisyon olayı şu şekilde olur işlemi yaparsınız ve sizden normal komisyon kesiyor ardından size %20 komisyon iade edilir. Yani ilk başta %20 düşmez. Önce tam kesiyor komisyonu ardından %20’yi size geri iade yapar. Bunu da https://www.binance.com/en/activity/referral bu link üzerinden kontrol edebilirsiniz. Bu linke tıkladığınızda sayfanın en altında sizinle paylaşılan komisyonları görebilirsiniz.

   1. Mehmet Fatih Yıldırım diyor

    Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler ve desteğiniz için. Açıkçası binance destek cevabından çok daha makul ve aydınlatıcı bir yanıt yazdığınız için ayrıca teşekkür ediyorum. Aynen sizin yazdığınız gibi verdiğiniz link üzerinde ödemeler görünüyor. Tekrar çok teşekkürler. Çalışmalarınızda sonsuz başarılar diliyorum. Umarım coğrafyamız olarak bu yeni teknoloji alanında müşteri ve tüketici olmak yerine, üreten, yöneten ve yönlendiren olabiliriz. Size de sosyal bilgilendirme gayretiniz için minnettarım. İyi çalışmalar.

 3. mustafa diyor

  banada bakarmısınız aceba 438084

  1. BİTCOŞAR diyor

   Merhaba Mustafa Bey, baktık ama indirim olmamış. https://bit.ly/BinanceINDIRIM20 bu link üzerinden yeni %20 indirimli kayıt açabilirsiniz.

 4. Ahmet diyor

  96156038 Bu ID’yi de bir kontrol edebilir misiniz

  1. BİTCOŞAR diyor

   Merhaba Ahmet Bey, USER ID’nizi kontrol ettim. Hayırlı olsun %20 indirim almışsınız. Artık kimliğinizi doğrulayabilirsiniz. Binance Türkiye’den %10 indirimli hesap açmayı unutmayın. Buradan Binance Türkiye’ye kayıt olabilirsiniz: https://bit.ly/BinanceTURKIYE (%10 İndirim Sağlar)

 5. Ahmet diyor

  96156038 Bu ID’yi kontrol edebilir misiniz

 6. Cinar diyor

  Benim id ide kontrol edin lütfen, uyhulamadan sizin referans kodunuzu kullanrak üye oldum, fakat indirim görünmüyor. 98000704

  1. BİTCOŞAR diyor

   Merhabalar, şimdi baktım ama sizin USER ID’niz görünmüyor %20 indirim almamış olabilirsiniz yeniden bu linke tıklayıp hesap açın ve USER ID gönderin kontrol edelim.

 7. Fatih diyor

  Merhaba,
  Referansınız ile üye oldum. O da Trbinance.com a yönlendirmek istiyor.
  Trbinance.com a ayrı bir üyelik açmamız gerekiyor anladığım kadarıyla ve trbinance.com için referans kodu mevcut mudur ?

  1. BİTCOŞAR diyor

   Merhaba Fatih Bey, Binance Global ve Binance Türkiye olmak üzere iki adet hesap oluşturuyoruz. Eğer Binance Global’e %20 indirimli linkimizden kayıt olduysanız eğer hesabınıza giriş yapın ve e-posta adresinizin yanında yer alan 8 basamaklı USER ID’yi gönderin ve indirim alıp almadığınızı teyit edeyim. Onunda dışında bu indirim koduna (https://bit.ly/BinanceTURKIYE) tıklayarak Binance Türkiye’ye %10 indirim alarak kayıt olun.

   Binance Global %20 Komisyon İndirimli Kayıt Linki:
   https://bit.ly/BinanceINDIRIM20

   Binance Türkiye %10 Komisyon İndirimli Kayıt Linki:
   https://bit.ly/BinanceTURKIYE

 8. Mehmet diyor

  105235948 id ile üye oldum aldum alım satım yapıyorum ama indirim yok.

  1. BİTCOŞAR diyor

   Merhaba USER ID’nizi kontrol ettim zaten siz bizim %20 indiirmli linkimize tıklayarak hesap açmamışsınız. https://bit.ly/BinanceINDIRIM20 buradan hesabınızı açabilirsiniz.

  2. Mithat diyor

   Bana da bakar mısınız? 110290870

   1. BİTCOŞAR diyor

    Merhaba Mithat Bey, %20 indirim almışsınız. Hayırlı olsun.

 9. Murat diyor

  Merhabalar, linkinizle hesap açtım. %20 komisyon indirimi alıp almadığını kontrol edebilir misiniz? Çok teşekkürler.

  1. BİTCOŞAR diyor

   Merhaba %20 indirim almışsınız. Hayırlı olsun.

 10. Murat diyor

  120792989

 11. Duygu diyor

  Uygulamaya yazsak olur mu referans numarınızı? Ben uygulamadan yaptım siteden girerek değil.

 12. Duygu diyor

  Ben referans numarasını uygulamaya yazdım olmuş mudur öyle? 124912623

  1. BİTCOŞAR diyor

   Merhaba, bu şekilde de yapabilirsiniz. Ben USER ID’nizi kontrol ettim ve %20 indirim olmuş. Artık komisyonları %20 daha az ödeyeceksiniz. Hayırlı olsun.

   1. Duygu diyor

    Çok teşekkür ederim, çok sağ olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.