BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
$42,980.58
-3.84%
$2,946.13
-6.36%
$0.95
-4.25%
$151.35
-6.89%
$23.28
-7.73%
$356.30
-6.63%
$7.14
+12.74%
$4.07
-5.85%
$40.05
-7.53%
$42,980.58
-3.84%
$2,946.13
-6.36%
$0.95
-4.25%
$151.34
-6.9%
$1.00
0%
$1,082.14
-6.36%
$235.29
-5.3%
$47.90
-5.88%
$111.74
-8.3%

Ünlü Yatırımcı: “Bitcoin Grafiğinde Yeni Bir Model Tespit Ettim!”

Tecrübeli emtia yatırımcısı Peter Brandt, Bitcoin grafiğinde oluşan bir modeli tespit etti ve topluluğun bunun ne olduğuna dair bir tahminde bulunmasını istedi.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Tecrübeli emtia yatırımcısı Peter Brandt, Bitcoin grafiğinde oluşan bir modeli tespit etti ve topluluğun bunun ne olduğuna dair bir tahminde bulunmasını istedi.

1970’lerden beri ticaret yapan Peter Brandt, grafikte gördüğü bir Bitcoin (BTC) modelinin ekran görüntüsünü Twitter üzerinden paylaştı.

Kendisi, topluluğa bu modelin ne olduğunu tahmin etme şansı verdi. Brandt, BTC’nin yakında daha da aşağı hareket etmesini bekliyor gibi görünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Ayı formasyonu mu oluşuyor?

Yorum yapanların çoğu, yatırımcının bilmecesine doğru cevabı veremedi. Ancak yorum yapanlardan biri olan Twitter kullanıcısı Mind Trader, bunun bir ayı sezonu işaretçisi olduğunu öne sürdü.

Flamalar genellikle şu anda gözlemlenen trendin grafikte kısa bir süreliğine kırılsa bile devam edeceğini gösterir. Daha sonrasında, Brandt’in BTC grafiğinde olduğu gibi ters yönden diğer yöne döner.

Coinzilla Banner (728x90)

Bitcoin 46.000 dolar seviyesini kaybetti!

BTC, art arda ikinci günde 46.000 dolarlık bölgeden düştü. Bu haberin yazıldığı sırada BTC tekrar bu seviyenin üzerine çıkmayı başarmıştı.

Ünlü Yatırımcı: "Bitcoin Grafiğinde Yeni Bir Model Tespit Ettim!" 1 - unlu yatirimci bitcoin grafiginde yeni bir model tespit etti 1
Kaynak: CoinMarketCap

CryptoQuant, tüm zamanların en yüksek seviyesinin yakın olabileceğini ancak dikkatli olunması gerektiğini söyledi!

Zincir üstü (on-chain) veri firması CryptoQuant tarafından doğrulanan bir yazar, BTC’nin yakında yeni bir tarihi zirveye ulaşabileceğini öne sürdü. Ancak, yatırımcıların şimdilik dikkatli olmaları gerektiğini de bildirdi.

Şu anda, borsalarda çok fazla Bitcoin bulunmadığından BTC fiyatının çok değişken olabileceği konusunda insanları uyardı. Ayrıca, kurumsalların ve balinaların birbirlerine karşı işlem açmaları yüzünden tüm kripto para borsalarındaki kaldıraç oranı da yükselmektedir. Bu, Bitcoin’in günlük RSI’nın hala düşük olduğu için BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın olduğunu gösteriyor olabilir. Bu, BTC’nin yükselmeye devam edeceğini ve yeni bir ATH (Eylül-Ekim) sonrası düzeltme yaşayabileceğini de gösteriyor olabilir.

CryptoQuant verileri ayrıca, Bitcoin ile ilgili çok sayıda OTC anlaşmasının yapıldığını da gösteriyor.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Kaynak U.Today

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.