Bitcoin Hisse Senetlerinden Daha Çok Yükselebilir! Bloomberg Analisti Yorumladı!

Bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bloomberg Intelligence analisti Mike McGlone, kripto varlıklarına olan ilgi rekor yüksek seviyeye ulaştığı için Bitcoin’in (BTC) borsadan daha fazla kazanç sağlamaya devam edeceğini söyledi.

Yahoo Finance ile yaptığı yeni bir röportajda McGlone, BTC’nin bu yılın başlarında 40.000 doların altına düşmesinden sonra Bitcoin’in son rallisinin arkasında ne olduğunu anlattı.

“Bitcoin’e olan ilgi, son birkaç hafta beni gerçekten etkiledi, gezegendeki en önemli akıcı ve yaygın olarak işlem gören 7/24 varlık ve birkaç hafta ticaret yapamayacağımızı gördüğümüzde insanlar Bitcoin’e baktılar ve bu şeyin ticareti durdurmadığını söylediler.”

McGlone, Bitcoin’in onu değerli bir varlık sınıfı yapan özelliklere sahip olduğunu dile getiriyor.

“Bitcoin’in arzı kodla düşüyor, talebi ve benimsenmesi artıyor. Değeri mağaza değeri değişim mekanizması olarak ortaya çıkıyor. Bazı yerlerde, küresel teminat haline geliyor. Bana göre, borsadaki o düşük bağla başlangıçta aşağı çekilen makro büyük resim bu.”

Bitcoin toparlanırken analist, lider kripto para biriminin hala kırmızı bölgede olan borsayı geride bırakmaya devam edeceğini söylüyor.

“Hala bir baskı faktörü olacak, ancak bununla bitireceğim. Önemi, Bitcoin’in yaklaşık yüzde 5 ile yayında olması ve Nasdaq’ın hala yaklaşık yüzde 7 düşmesidir. Devam etmesini umduğum farklı bir güç gösteriyor.”

Bitcoin Hisse Senetlerinden Daha Çok Yükselebilir! Bloomberg Analisti Yorumladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.