bitcoin

Bitcoin’in 1 Milyon Dolar Olacağına Hangi Salak İnanır?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para sektörünün ilginç ünlü isimlerden olan John McAfee, daha önce Bitcoin’in 1 milyon dolar olacağına dair tahminde bulunmuştu ve dün attığı tweet ile kendi tahminini eleştirdi.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

McAfee, kendi Bitcoin (BTC) fiyat tahminine inanan insanların salak olduğunu işaret etti ve Twitter’da olay tepki çekti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Kendi Bitcoin tahminini eleştirdi!

John McAfee, BTC’nin değerinin 1 milyon dolar olmasının imkansız olduğunu ifade etti. Şayet böyle olursa eğer BTC’nin toplam piyasa değeri, komple Kuzey Amerika kıtasının gayri safi hasılasından bile çok daha fazla bir toplam piyasa değerine ulaşmış olacağını vurguladı. McAfee, ardından bunun olacağına yani BTC’nin fiyatının 1 milyon dolara ulaşacağına hangi salağın inanacağını merak ettiğini açıklamasına ekledi.

Önemli Bitcoin ve Kripto Para gelişmelerini kaçırmamak için Telegram kanalımıza buradan katılabilirsiniz.

Buraya kadar hiçbir sorun yok çünkü birçok kişi bu şekilde düşünebilir fakat asıl ilginç olan nokta ise John McAfee’nin Temmuz 2017 tarihinde BTC’nin değerinin 2020 yılının sonuna kadar 1 milyon dolar işlem bandını geçeceğini belirtmesiydi. Hatta bu ilginç ironik tahmininin yanında eğer bu iddiası gerçek olmazsa canlı yayında cinsel organını yiyeceğini açıklamıştı. John McAfee bu sene başında ise 1 milyon dolarlık BTC fiyat tahminin tamamen şaka olduğunu, bu iddianın sadece bir ironiden ibaret olduğunu ve bu ironik fiyat tahminine inanan insanların ise salak olduğunu ifade etmişti.

Aslında John McAfee’nin tüm bunları tamamen ilgi ve tepki çekmek için yaptığı gayet net ve açık fakat 2017 yılına göre etkisi, gerçekten ciddi seviyede düştü ve düşmeye de devam edecek gibi duruyor.

Bitcoin’in 1 Milyon Dolar Olacağına Hangi Salak İnanır?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.