bitcoin'in değeri

Bitcoin’in Değeri Tekrar 9 Bin Doları Geçti!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin’in değeri bir süredir 9 bin doların altında iken tekrar 9 bin barajını geçmeyi başardı.

Bitcoin yaklaşık 10 gündür 8.500 – 8.700 dolar aralığında oynamaktaydı. Son iki gündür ise yükseliş tekrar başladı. Bitcoin’in değeri an itibari ile 9.110 dolar seviyesinde.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Bitcoin’in değeri yükselmeye başladı

BTC yaklaşık 10 gün önce 9 bin doların altına geriledi ve o zamandan beri 8 bin dolar seviyelerinde duruyordu. Fakat son günlerde yaşanan önemli gelişmeler Bitcoin’in değerini etkiledi ve tekrar harekete geçirdi.

Özellikle dün Hindistan’dan gelen önemli gelişme kripto para piyasasını biraz da harekete geçirmiş durumda. Hindistan Merkez Bankası, 2018 yılında bankaların kripto paralar ile işbirliğini yasaklamıştı. Bu yasak dün itibari ile Hindistan Yüksek Mahkemesi tarafından kaldırıldı. Bu olumlu haber BTC fiyatını harekete geçirmiş olabilir.

An itibari ile sadece kripto para piyasasında değil, diğer tüm küresel piyasalarda da hareketlilik var. S&P 500 endeksi birkaç gündür düşüşteydi. Fakat an itibari ile S&P 500 endeksi yüzde 4’ten fazla yükselmiş durumda. BIST 100 endeksinde ise yaklaşık yüzde 2’lik bir artış var.

Bitcoin’in Değeri Tekrar 9 Bin Doları Geçti!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.