BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,499.10
ETH
$4,200.90
XRP
$1.10
LTC
$195.84
LINK
$32.27
BNB
$486.86
XTZ
$6.67
EOS
$4.83
NEO
$44.74
$63,491.11
+5.17%
$4,199.79
+4.24%
$1.10
+1.86%
$195.72
+3.7%
$1.00
0%
$1,542.62
+4.24%
$288.26
+4.14%
$55.80
+2.72%
$174.83
-1.02%

Milyarder Yatırımcı Bitcoin İçin Uyarıda Bulundu!

Milyarder yatırımcı Ray Dalio,  gerçekten başarılı hale gelirse hükümetlerin Bitcoin’e (BTC) karşı acımasız önlemler alabileceği konusunda uyarıda bulundu.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Milyarder yatırımcı Ray Dalio,  gerçekten başarılı hale gelirse hükümetlerin Bitcoin’e (BTC) karşı acımasız önlemler alabileceği konusunda uyarıda bulundu.

Dalio, dünyanın en büyük yatırım yönetimi şirketlerinden biri olan Bridgewater Associates’in kurucusudur.

CNBC ile yaptığı bir röportajda, BTC gerçekten başarılı olursa, hükümetlerin blok zinciri tabanlı varlıkları öldürme yeteneğine sahip olduklarını iddia etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

“Hükümetler başarılı olmasını istemiyorlar.

Bence yasal düzenleme günün sonunda gelecek, eğer Bitcoin gerçekten başarılıysa onu öldürmeye çalışacaklar. Ve bence onu öldürmenin yolları olduğu için öldürecekler.”

Coinzilla Banner (728x90)

Dalio, Bitcoin’i, değerlemeleri büyük ölçüde dalgalanan, büyük balonlardan hızlı bir şekilde çöküşlere giden, gerçek değeri olmayan diğer tarihi varlıklarla karşılaştırdı. Yatırımcı, Bitcoin’in aynı kategoriye girebileceği konusunda uyarıda bulundu.

BTC hakimiyeti artarken, Dalio farklı alanlara yatırım yapmaya devam ediyor ve altın gibi tüm nakit alternatiflerini değerlendirmeye değer olduğunu düşünüyor.

Kendisi, BTC’ye yaptığı mevcut yatırımın, elindeki altından az olduğunu da belirtti.

Dalio, enflasyonist para politikasına karşı korunmak için içsel değeri olan varlıklar aracılığıyla çeşitlendirmenin ve zenginliği güvence altına almanın önemini vurguladı.

“İtibari para sistemiyle, sabit paranız nerede? Soru bu ve bunun peşinden nasıl giderseniz gidin, bence yanıtlanması gereken soru bu.”

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Kaynak The Daily Hodl

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.