bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bitcoin’in Yükselişini Yüzde 80 Doğru Bilen Metrik Bu Seviyeyi İşaretledi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ve toplu kripto piyasası önemli bir ivme kazanmak için mücadele ediyor. BTC, son dönemdeki düşük seviyelerini geri çekti, ancak fiyatı yatay işlem görmeye devam ettiği için biraz tehlikeli bir konumda kalıyor.

Bir sonraki eğiliminin nerede olacağı, büyük ölçüde fiyat hareketi üzerinde yoğun etkisi olan borsaya bağlı olacaktır. Yine de, zincir üzerindeki göstergelerin çoğu yükseliş sinyalleri verdiği için bağımsız gücü devam ediyor.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

Bir analist, kripto para biriminin inanılmaz derecede yükseliş gösteren bir teknik geçiş yapabildiğini belirtiyor.

Bu geçişin %80’lik bir başarı oranına sahip olduğunu ve bunun kısa vadede ciddi bir yükselişin yakın olduğu anlamına gelebileceğini belirtti.

Bitcoin ve tüm kripto piyasası, son zamanlarda ivme kazanmak için mücadele ediyor.

Bu, hem boğaların hem de ayıların büyük ölçüde bir çıkmaza girmesine neden oldu, çünkü BTC 11.400 dolar civarında konsolide ediyor.

Yakın vadede nereye yöneldiği, büyük ölçüde 11.600 dolar civarında karşı karşıya kaldığı dirence tepkisine bağlı olabilir. Çünkü bu seviyenin altında devam eden bir ticaret dalgası, daha fazla dezavantaj görmesi için kapıları açabilir.

Ancak bir analist, Bitcoin’in ultra yükseliş gösteren bir teknik geçişi yayınlayabildiğini belirtiyor, bu da daha yüksek bir hareketin hemen yanı başımızda olduğunu gösteriyor gibi görünüyor.

Bitcoin, hisse senedi piyasa ilişki süreci olarak konsolide olmaya devam ediyor

Bitcoin’in şu anki fiyatı 11.450 $. Bu, son birkaç hafta boyunca işlem gördüğü yer. BTC tarafından son zamanlarda görülen ivme eksikliği, borsadaki bir konsolidasyon aşaması nedeniyle ortaya çıktı.

Yakın vadede 2. aşama uyarıcı paketinin çıkıp çıkmadığını tüm gözler yakından izliyor. Yatırımcılar da pozisyonlara geçmeden önce seçimin sonuçlarını bekliyorlar.

Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Bu gösterge BTC’nin büyük bir seviyeye geleceğini öneriyor

Bir trader geçtiğimiz günlerde, Bitcoin’in bulutunun üzerinde yükseliş eğilimi gösterdiğini açıkladı. Bunun tarihsel olarak % 80 artış oranıyla keskin bir yukarı doğru harekete yol açtığını belirtiyor.

Tarih tekerrür ederse, bu model Bitcoin için ciddi bir ters tarafın yanı başımızda olabileceğini gösteriyor.

Bitcoin’in Yükselişini Yüzde 80 Doğru Bilen Metrik Bu Seviyeyi İşaretledi

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!