bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu Neden Bitcoin İçin Zirve Noktalara İşaret Ediyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin, günlük ve haftalık hareketlerde güçlü bir dalgalanma görürken, makro ölçekte sabit. Kripto varlık beş aydır aynı 3.000 $ aralığında işlem görüyor. Bu, makro oynaklık göstergelerinin kritik tarihsel noktalara inmesine izin verdi.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

Alandaki bir fon yöneticisi tarafından yapılan volatilite analizi, bir patlama gerçekleştiğinde fiyatın zirveye çıkacağını gösteriyor. Aslında o kadar patlayıcı olacağını düşünüyor ki, Bitcoin şimdi daha yükseğe çıkmaya çalışırsa üç ay içinde 20.000 $ ‘a ulaşabilir.

Bir sonraki Bitcoin rallisi muhtemelen patlayıcı olabilir

Kripto fonu yöneticisi Mohit Sorout tarafından yapılan bir analize göre, Bitcoin’in bir sonraki makro patlaması büyük olasılıkla patlayıcı olacak. Sorout, Bitazu Capital’in kurucu ortağıdır.

Kısa bir süre önce aşağıda bu tabloyu paylaştı, bu da makro bazda Bitcoin’in volatilitesinin son derece düşük olduğunu gösteriyor. Aslında, BTC tarihinde nadiren görülen en düşük seviyelere ulaşıyor ve bu seviyeler yalnızca yaklaşık olarak yılda bir kez oluyor.

Bununla birlikte, Bitcoin yükselirse, tarihsel eğilimler, yanıt veren hareketin patlayıcı bir hareket olması gerektiğini gösteriyor.  Bu, BTC’nin burada daha yüksek seviyelere kırılması durumunda, yeni yıldan bugüne kadarki en yüksek seviyelere yükseleceğini gösteriyor.

Temel analistler hemfikir

DTAP Capital, Gold Bullion International ve diğer şirketlerin kurucu ortağı Dan Tapiero geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in önümüzdeki yıllarda hızla yükselebileceğini söyledi.

Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Bu görüş, Civic CEO’su Vinny Lingham tarafından da dile getirilmişti. Makro trendler BTC’nin lehine hizalandığı için önümüzdeki 12 ay içinde BTC’nin %200 ila %400 değer kazanabileceğini söyledi.

Bu Neden Bitcoin İçin Zirve Noktalara İşaret Ediyor

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!