bitcoşar yatırımcı

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

“BİTCOŞAR Yatırımcı” Telegram Kanalı Şubat Ayı Hakkında Değerlendirme!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son günlerde BİTCOŞAR Yatırımcı ailemize katılan çok fazla yeni arkadaşımız oldu. Şubat ayından itibaren bundan sonra böyle şekilde o ayın içinde verdiğim sinyallerde her ayın genel bir değerlendirmesini yapmaya karar verdim. Şubat ayı itibariyle bu yazı serisini başlatıyorum.

Bunu yapmamanın en büyük sebebi ailemizin hızlı bir şekilde büyümesi ve ailemize katılan dostlarımızın bu piyasada daha çok yeni olmalarından kaynaklanıyor. Bu yazı serisi yeni katılanlar için bu anlamda öğretici bir durum tespit niteliği taşıyor.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Ayrıca buradan kayıt olduğunuzda komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Lafı çok fazla uzatmadan hemen Şubat ayı hakkındaki değerlendirmemize geçelim;

“BİTCOŞAR Yatırımcı” Şubat Ayı Hakkında

Şubat ayı bizim için gerçekten çok başarılı geçti. Toplamda 8 adet sinyal verdim. Bu sinyallerden sadece 1 tanesi stop-loss oldu. Tabi boğa sezonunda olduğumuz için bu sinyallerin bu kadar yüksek oranda tutması çok normal. Asıl marifet ayı piyasasında bu sinyallerin başarılı olabilmesi. Onu da tekrar ayı piyasası geldiğinde bu yazılarımızda değerlendirmiş oluruz.

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Şubat ayında verdiğim sinyallerde %112‘lik bir kâr sağladık. Sinyallerde doğruluk oranım ise %87,5 oldu. Tabii ki geçmişte başarılı olan sinyaller gelecekte de başarılı olacak anlamına gelmez. Finansal piyasalar her zaman yüksek risk taşır. Kripto para piyasaları ise bu piyasalar içerisinde bulunan en riskli piyasalardır. Çünkü kripto para piyasaları 7/24 açık olduğu için diğer finansal piyasalara göre çok daha volatilite yüksek seviyelerde. BİST ayda 140 (+ 40) saat ve ABD piyasaları ayda 140 saat açıkken kripto para piyasaları ayda 672 saat açık durumdalar. Umarım şimdi ne demek istediğimi daha net anlamışsınızdır.
Hiçbir analizimi ve sinyalimi kaçırmamak için Instagram hesabımı takip etmeyi sakın unutmayın; İbrahim COŞAR’ı Instagram’dan Takip Edin!
bitcoşar yatırımcı
BİTCOŞAR Yatırımcı Telegram Kanalı 2021 Yılı Şubat Ayı Sinyal Raporu. Kaynak: BİTCOŞAR Yatırımcı
Bu süreçte kripto paralara ilgi çok yüksek olduğu için aramızda yeni olan çok fazla arkadaşımız var. Bundan ötürü bizim kâr yaptığımız sinyalde bile zarar edenler olmuş. Bunu nasıl başardılar bilmiyorum. Bazı gelen mesajlardan terste kalanlar olduğunu anladım. Bunun ise altında yatan sorunun tespitini yaptım. Yeni gelenler çok oldukları için verdiğim sinyallerde bu sinyallerin nasıl uygulandığını haliyle bilmiyorlar. Bununla alakalı yakında bir zamanda kripto para sinyallerinin nasıl uygulanması gerektiğine dair detaylı bir eğitim videosu hazırlayacağım. Telegram kanalımızda bunu paylaşacağım. Telegram kanalımı mutlaka sıkı bir şekilde takip edin.

Asla yatırım tavsiyesi değildir! Bu piyasa çok risklidir. Herkesin aldığı risk ve sorumluluk kendine aittir. Sakın unutma nakit kraldır! Sakın unutma stop loss hayat kurtarır!

Binance Türkiye açıldı, artık banka hesabımızdan TL yatırıp, çekebilir ve TL ile kripto para alım-satım işlemi yapabiliriz. Buradan Binance Türkiye’ye ücretsiz kayıt olarak komisyonlarda %10 indirim kazanırsınız.

Bu dönemde muhtemelen kripto paralara aşırı bir ilgi artışından ötürü Binance Futures kullanmak isteyenlerin sayısında da epey bir artış var. Yeni başlayanlarda komisyon konusunda haliyle farkındalık oluşmamış durumda ama Binance Futures’te inanılmaz derecede yüksek komisyon gidiyor. Eğer Binance Futures hesabınızı bu link üzerinden açarsanız %10 komisyon indirimi alırsınız.

Binance Futures %10 Komisyon İndirimi Almak İçin Kayıt Linki: https://bit.ly/BinanceFuturesİNDİRİM

Binance hesabı olan eski üyeler ise “Binance Futures (Vadeli İşlemler)” hesabı açmak isterlerse yukarıda verilen linke tıklamak yerine kendi hesaplarına girip menüden Binance Futures butonuna tıkladıktan sonra referans kodu yerine “sendekazan” yazmanız yeterli. “sendekazan” kodu ile hesap açarsanız tüm vadeli işlemler komisyonlarınızı %10 düşürmüş olursunuz bunun yanında komisyon için BNB kullanırsanız %10’daha düşer ve dolayısıyla Binance Futures’te ödeyeceğiniz komisyonlarda toplam %20 indirim almış olursunuz…

“BİTCOŞAR Yatırımcı” Telegram Kanalı Şubat Ayı Hakkında Değerlendirme!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!