Kripto

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bloomberg Emtia Stratejisti, Kripto Piyasasının Düzeltme Yapacağını Söyledi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bloomberg kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, kripto para piyasasının yakın zamanda düzeltme yaşayacağını söyledi.

Wolf of all streets sunucusu Scott Melker ile yaptığı yeni röportajda, McGlone, kripto paraların riskli varlıklar olduğunu söyledi ancak piyasa toparlanınca Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) daha güçlü yükseliş gerçekleştirmesini beklediğinin de altını çizdi.

McGlone, lider kripto para biriminin artık riskli bir varlık olmaktan çıkıp risksiz bir varlık olduğunu söyledi.

“Benim tahminime göre, piyasalarda geri çekilme olacak. Sonunda yüzde 10, belki yüzde 20’lik bir düzeltme yaşayacağız. Tüm korelasyonlar birdir ve genellikle bu şekilde çalışır.”

Stratejist, BTC ve ETH’ye yönelik olumlu bakış açısına rağmen, köpek temalı varlıkların ve hatta Solana’nın (SOL) bile bu yükselişe dahil olmayacağını düşünüyor.

Köpek temalı memecoin’ler, özellikle Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) geçen yıl Elon Musk ve diğer ünlülerin medyada bahsetmesinden kaynaklı olarak yükseldiler.

“Sonuç olarak, bunlar varlıkların en riskli olanları. Çok büyük spekülasyonlar var. Köpek temalı kriptolar ve hatta Solana gibi şeyleri kastediyorum.…

İtiraf etmeliyiz ki, geçen yıl memecoin’lerde gördüğünüz spekülasyonlar bunun göstergesiydi. Bu sadece aptalca ve bu yaşanmış olan komik hikayeyi torunlarımıza anlatacağız.”

Bloomberg Emtia Stratejisti, Kripto Piyasasının Düzeltme Yapacağını Söyledi!