Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ethereum ve Bu 4 Altcoin Bu Yıl Patlayabilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman kripto para analisti, Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve diğer üç altcoin’in bu yıl patlayabileceğini söyledi.

YouTube’da 1,2 milyon aboneye sahip Altcoin Daily kanalının ortak sunucusu olan Aaron Arnold isimli analist paylaştığı yeni bir videoda, değiştirilemez token’lara (NFT) ve merkezi olmayan finansa (DeFi) artan ilginin sonucunda bu altcoin’lere ilgilerin artacağını söyledi.

“Ben kaliteli katman-1’lerden ve kaliteli katman-2’lerden bahsediyorum. Protokolde gerçek etkinliği olan projelerden bahsediyorum.

Bu kripto para birimi projeleri bu yıl patlayabilir. Bunu neden söylüyorum?

Bunun nedeni, NFT alanında, DeFi alanında gördüğümüz aktivite miktarının parabolik olmaya devam etmesidir.”

Önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum, yazının yazıldığı sırada, 3.147 dolardan işlem görürken, rakip akıllı sözleşme platformu Solana şu anda 137,24 dolardan işlem görüyor.

Arnold ayrıca, 2,09 dolardan işlem gören katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon’un da (MATIC) yükseleceğini düşünüyor.

Arnold’un listesinde bir sonraki sırada, neredeyse anında, sıfır gaz ücreti işlemlerini etkinleştirmeyi amaçlayan NFT’ler için bir ölçeklendirme çözümü olan Immutable X (IMX) var.

IMX, yazının yazıldığı sırada, 3,49 dolardan işlem görüyor.

Arnold ayrıca başka bir katman-2 ölçeklendirme çözümü olan Metis Token’dan (METIS) da bahsetti. Piyasa değerine göre 154. sırada yer alan bu altcoin, yazının yazıldığı sırada 290,01 dolardan işlem görüyor.

Ethereum ve Bu 4 Altcoin Bu Yıl Patlayabilir!