DOGE

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

BNB Balinaları Bu Altcoin’de Yüklü Alımlar Yapıyor! Kâr Oranı Tekrardan Yükseldi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasasındaki büyük cüzdanlı yatırımcıları ve balinaları izleme platformu olan WhaleStats, geçtiğimiz günlerde bir liste paylaştı. Uzun zamandır listede göremediğimiz Dogecoin’in ise listeye tekrar katıldığı bildirildi.

BNB Chain Balinaları Yüklü Miktarda DOGE Alıyor!

Balina izleme platformu WhaleStats’ın bildirdiğine göre, Dogecoin, en büyük BNB balinalarının yüklü miktarda aldığı kripto varlıklar arasına yeniden giriş yaptı. Ek olarak DOGE dışında alım yapılan kripto varlıklar ise şu şekilde; USD Coin (USDC), Ethereum, BNB (BNB), Baby Doge Coin (BabyDoge), Bitcoin, BSC-USD, Binance USD, Fame MMA, Dogecoin (DOGE).

Bu kripto varlıkları alım miktarına göre sıralayacak olursak ise şu şekilde bir görüntü bizi karşılıyor:

-USD Coin (USDC)

-BNB (BNB)

-BSC-USD

-Binance USD (BUSD)

-Fame MMA (FAME)

-Bitcoin (BTC)

-Baby Doge Coin (BabyDoge)

-Dogecoin (DOGE)

-Ethereum (ETH)

WhaleStats’ın Twitter hesabında yayınladığı bildiri ise şöyle:

Ek olarak bahsedecek olursak, BNB balinaları, toplamda yatırımlarının yüzde 1,94’üne tekabül eden 27.439.092 dolar değerinde Dogecoin’e sahipler. IntoTheBlock tarafından paylaşılan verilere göre de, DOGE’nin sağladığı kar oranı, bu ayın başlarında yaşanan fiyat düşüşlerinin ardından yüzde 50 seviyesinin altına düştükten sonra tekrardan yüzde 53’e erişti.

BNB Balinaları Bu Altcoin’de Yüklü Alımlar Yapıyor! Kâr Oranı Tekrardan Yükseldi!