Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

  1. Haberler
  2. HABER
  3. Bu 2 Altcoin Dip Fiyatında Olabilir! Ünlü Analist Açıkladı!

Bu 2 Altcoin Dip Fiyatında Olabilir! Ünlü Analist Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, potansiyel olarak yüksek getiri sağlayabilecek iki altcoin hakkında konuştu.

YouTube’da 149 bin aboneye sahip olan analist, yeni videosunda, Litecoin’in Bitcoin’e (LTC/BTC) karşı 0,0033 BTC veya 190,38 dolarda yükselen bir daha yüksek dip yapısı oluşturabileceğini söyledi.

“Daha yüksek bir düşüşün gerçekleşmesini istediğimiz için Litecoin bile bu noktada harika olabilir. Ve tarihe geri baktığımızda ve böyle daha yüksek bir dip oluşturduğumuzda, ralliye başlamak için bir argüman oluşuyor.

Ayrıca geçmişte, yılın ilk çeyreğinde Litecoin’in gerçekten iyi olduğunu da biliyoruz.”

Van de Poppe, Litecoin’in 2015’in ilk çeyreğinde ve 2017 ile 2020’nin de ilk çeyreğinde görüldüğü gibi yılın başında rallileri ateşleme eğiliminde olduğunu vurguluyor.

Analistin listesindeki bir diğer kripto para ise “blok zincirlerinin interneti” olarak adlandırılan bir proje olan Cosmos. Van de Poppe’ye göre Cosmos, 0,00041 BTC’de (23,65 dolar) destek bulduğu için Bitcoin’e (ATOM/BTC) karşı düzeltici hamlesinin sonunda yapabilir.

“Güzel bir hareket gerçekleştirdi ve şu anda yoğun bir şekilde düzeltme yaşıyor. Biraz daha düzeltme yapabilir ama burada olduğu gibi bu kadar ağır bir düzeltmeden sonra, BTC paritesinde tersine dönmeye başlayabileceğimiz bir dönem geliyor.

Ayrıca bildiğiniz gibi, Aralık genellikle altcoin’ler için güzel bir dönemdir.”

Bu 2 Altcoin Dip Fiyatında Olabilir! Ünlü Analist Açıkladı!
Yorum Yap

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!