Bu 3 Altcoin 1 Günde Yüzde 50’den Fazla Kazandırdı!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Piyasa değeri olarak çok büyük olmayan bu altcoin’ler güç belirtileri göstermeye devam ederken, piyasaların geri kalanından büyük ölçüde daha iyi performans gösteriyor.

Kullanıcıların çevrimiçi alışveriş yaparken ödül ve nakit para kazanmalarını sağlamak için tasarlanmış bir proje olan StormX (STMX), Pazar günü 24 saatlik bir zaman diliminde yüzde 54 oranında fırladı.

STMX şu anda piyasa değerine göre 227. en büyük kripto para birimi olarak sıralanıyor ve yazının yazıldığı sırada 0,021 dolardan işlem görüyor.

Aynı zaman diliminde patlayan bir diğer altcoin, güvenlik ve ademi merkeziyetçilikten ödün vermeden ölçeklenebilirliği hedefleyen bir proje olan QuarkChain (QKC).

QKC, bu hafta sonu yüzde 70,5’lik hızlı kazançlar sağladı ve aniden 0,017 dolardan 0,029 dolara yükseldi. QKC o zamandan beri geri çekildi ve şimdi 0,023 dolardan işlem görüyor.

Bu listede son sırada, hızlı işlemler için tasarlanmış ve blok zincirlerini daha hızlı ve daha ölçeklenebilir hale getirmeyi amaçlayan bir protokol olan Zilliqa (ZIL) var.

Ninja in Pyjamas, RRQ ve MAD Lions e-spor şirketleri ile ortaklıklarının açıklanmasından günler sonra, yerel varlığı olan ZIL bu hafta sonu bir günden daha kısa bir sürede yüzde 78’in üzerinde patladı.

ZIL ralli yapmaya devam etti ve şu anda yazı yazılırken son 24 saatte yüzde 17’nin üzerinde artışla 0,107 dolardan işlem görüyor.

Bu arada, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) yükseliş işaretleri veriyor.

BTC şu anda son 24 saatte yaklaşık yüzde 5 artışla 47.032 dolardan işlem görürken, ETH aynı zaman diliminde yüzde 5’ten fazla artışla 3.323 dolardan işlem görüyor.

Bu 3 Altcoin 1 Günde Yüzde 50’den Fazla Kazandırdı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.