Bu 3 Dev Şirket Önde Gelen Blockchain Ticaret Birliğine Katıldı

Blockchain
Blockchain
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bankacılık, ödemeler ve siyaset alanlarında yer alan birkaç lider şirket, Washington, D.C.’deki blockchain endüstrisi için önemli bir kurum olan Dijital Ticaret Odası’na katılıyor.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Katılan devler

Çarşamba günü Dijital Ticaret Odası, Visa, Goldman Sachs ve Six Digital Exchange’in (SDX) icra komitesine eklendiğini duyurdu. Congressional Blockchain Caucus’un kurucularından biri olan Mick Mulvaney de odanın danışmanlar kuruluna katılacak.

Mulvaney Mart ayında Beyaz Saray’dan ayrıldı. Yönetim kurulunda, Blockchain Araştırma Enstitüsü’nden Don Tapscott ve şu anda Digital Dollar Project’te çalışan eski CFTC Başkanı Chris Giancarlo da dahil olmak üzere bir dizi ünlü isim katılacak.

Blockchain teknolojisinin önemi anlaşılacak

Danışma kurulunun kadrosuyla ilgili olarak, Başkan ve Kurucu Perianne Boring, odanın arkasında yer alan planın bir parçası olarak bir dizi uzmanlık edinmenin önemini açıkladı:

“Farklı görüşlere sahip olduğumuz konusu son derece önemli. Çünkü kamu politikası üzerinde çalışırken, çalışmanız herkesi etkiler. Tüm ekosistemi etkiler. Bu nedenle, bir sektörün tüm kapsamını ve potansiyel politikanın herkesi nasıl etkileyebileceğini gerçekten anladığınızdan emin olmalısınız.

Visa ve Goldman Sachs’ın eklenmesine gelince, ödemeler ve bankacılık devleri tarafından daha fazla kripto etkileşiminin devam ettiği bir eğilim izleniyor. Visa’nın kripto para birimi başkanı Cuy Sheffield, “Visa sürekli olarak dijital para birimleri gibi yeni ödeme yeniliklerini ve bunların mevcut ağımıza ve ürünlerimize nasıl bağlanabileceklerini veya bunları nasıl genişletebileceklerini araştırıyor” ifadesini kullanıyor.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Güncellemenin daha geniş anlamda kripto benimsemesi için ne anlama geldiğine gelince, Boring “İnsanlar küresel ekonomide blockchain teknolojisinin önemini anlamaya başlıyor” diyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!