BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,864.06
ETH
$3,857.30
XRP
$1.09
LTC
$186.87
LINK
$26.00
BNB
$483.84
XTZ
$6.69
EOS
$4.46
NEO
$42.67
$63,837.91
+3.36%
$3,852.36
+1.71%
$1.09
+0.46%
$186.73
-1.08%
$1.00
0%
$1,415.01
+1.71%
$255.43
-0.85%
$52.50
-0.46%
$144.54
+0.6%

Ripple’ın Bu Yeni Hamlesi Ses Getireceğe Benziyor

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Ripple, finansal kurumlar ağını genişletmeyi planlıyor. Şirket daha fazla müşteri bulmak ve RippleNet’i entegre etmelerine yardımcı olmak için BAE ve İngiltere’de entegrasyon mühendisleri arıyor.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

San Francisco merkezli blok zinciri ağı Ripple, RippleNet’e ortak ve müşteri olarak daha fazla finansal kurum ekleyerek, kendi ödeme sistemlerine sorunsuz erişim sağlayarak genişlemeyi hedefliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Ripple, entegrasyon mühendisliği alanındaki, boşluğu doldurmak için iki pozisyon yayınladı.

Dubai ve Londra’da entegrasyon mühendislerine ihtiyaç var

Şirket, Dubai, BAE’de Kıdemli Entegrasyon Mühendisi ve Londra, Birleşik Krallık’ta Personel Entegrasyon Mühendisi olmak üzere iki boş pozisyon yayınladı.

İş ilanlarına göre, ilki, şirketin finansal kurum ağını genişletmesine yardımcı olacak ve yeni ve mevcut ortaklara kendi ödeme sistemleri aracılığıyla RippleNet’e kolay erişim sağlayacak.

Yeni Ripple Personel Entegrasyon Mühendisi (bulunduğunda ve işe alındığında) yeni entegrasyon çözümleri oluşturmak ve denemek için çalışacak. İlgili kişi ayrıca büyük küresel şirketler ve teknoloji ekipleriyle sorun giderme oturumlarına da katılacak.

Coinzilla Banner (728x90)

Mühendislerin ne yapmaları gerekecek?

Her iki entegrasyon mühendisinin görevleri arasında şunlar yer alıyor: Şirket için entegrasyon çözümleri tasarlamaları, oluşturmaları, test etmeleri ve dağıtmaları ve şirketin müşterilerinin ve ortaklarının entegrasyon ve dağıtım alanında karşılaşabilecekleri zorlukları çözmeleri gerekecek.

Ayrıca yeni Ripple müşterilerine birinci sınıf eğitim vermeleri gerekecek.

Ripple, sınır ötesi ödemeleri dönüştürmeyi hedefliyor

Daha önce, Ripple’ın Müşteri Başarısından Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Marcus Treacher, şu anda ulusötesi ödemeler piyasasının oldukça parçalanmış olduğunu belirtti.

Ancak, ISO standardizasyonunun ve RippleNet’in sorunu çözme şeklinin, bu sektörü dönüştüreceğini de sözlerine ekledi.

Treacher’a göre, XRP gibi dijital varlıklar potansiyel olarak bugün piyasadaki her şeyden daha iyi olacak bir ödeme çözümüne dönüşebilir.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Buna ek olarak, Ripple, bu yıl Afrika, Asya ve Latin Amerika’da, dünyanın çeşitli köşelerinde uzun süredir faaliyet gösteren ODL koridorlarına ek olarak birkaç tane daha On-Demand Liqudity (ODL) koridoru kurmayı planlıyor.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.