Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu 4 Altcoin Patlamaya Hazır! Kırılım Gerçekleşti!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analisti Scott Melker, Solana, FTX Token ve diğer iki altcoin’in düşüş trendlerinden çıktığını söyledi.

YouTube’da 105.000 aboneye sahip olan ünlü analist Scott Melker, paylaştığı yeni bir videosunda, akıllı sözleşme platformu olan Solana’nın (SOL) tüm zamanların en yüksek seviyesini tekrar ziyaret etmeye hazır olduğunu söyledi.

“Solana bu düşen trendi kırdı, destek olarak yeniden test etti, yukarı çıktı, hedef burada tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmak.”

Analistin düzeltmesini tamamladığını söylediği bir diğer altcoin, kripto para borsası FTX’in token’ı olan FTT. Melker’e göre FTT, yedi günün en düşük seviyesi olan 48 dolardan güçlü bir şekilde yukarıya doğru yükselecek.

“Bu FTX token’ı. Bu alçalan mavi trende sahipsiniz ve burası net bir direnç. Bu dirence bir, iki, üç, dört, beş dokunuş olmuş. Hemen kırılıyor. Onayı, bu çizginin (55 dolar) üzerinde bir günlük kapanışla geliyor.”

Melker’in grafiğine göre, FTT için ilk hedef 63 dolar. Boğalar bu seviyeyi kırarsa, bir sonraki hedef FTT’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 85 dolarla şu anki 56 dolardan yüzde 51’in üzerinde bir potansiyel kazanca işaret ediyor.

Sıradaki altcoin, Melker’in hem FTT hem de SOL’un ayak izlerini takip ettiğini söylediği Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC).

“MATIC, şu anda o mavi çizgiyi kırıyor. Diğerleriyle aynı olay (FTT ve SOL).”

Melker’in grafiği, MATIC’in bir sonraki direnci olan 1,70 dolar seviyesi için bir ralliye hazırlandığını ve 1,31 dolarlık fiyatından yaklaşık yüzde 30’luk bir kazancı temsil ettiğini gösteriyor.

Analistin radarındaki son kripto para, akıllı sözleşme platformu Fantom (FTM). Melker’e göre, FTM de direncini kırdı ve şimdi toparlanmaya hazırlanıyor.

“FTM için bu bir giriş fırsatıydı (1,25 dolar). Direnci kırdı. Destek olarak yeniden test edin. Yukarı çıkıyoruz.”

Kripto analistinin grafiğine göre, FTM 1,94 dolar seviyesindeki hedefine yükselmeye hazırlanıyor. FTM şu anda 1,40 dolardan işlem görüyor ve bu da altcoin’e Melker’in hedefine göre yüzde 30 bir artış sağlayacak.

Bu 4 Altcoin Patlamaya Hazır! Kırılım Gerçekleşti!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!