Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analiste Göre Bu 5 Altcoin Patlayacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, önde gelen kripto paralar Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru ilerlediğini ve birkaç altcoin’in ralli için hazır olduğunu belirtti.

YouTube’da 131.000 aboneye sahip olan ünlü analist Van de Poppe, paylaştığı yeni bir videosunda, BTC’nin 44.000 dolar seviyesini geçmesi gerektiğini söyledi. Kendisi ayrıca altcoin piyasasının büyük bir kırılmanın eşiğinde olabileceğini düşünüyor.

“44 bin doları aşacaksak, BTC’nin o seviyede daha fazla dolaştığını görmek istemeyiz. Açıkça sert bir yükseliş görmek istiyoruz.

Günlük zaman dilimine bakacak olursak dirençle karşı karşıyayız, ancak son zamanlardaki en düşük seviyemiz göz önüne alındığında, trendi kırdık ve büyük olasılıkla yukarı doğru hareket etmeye devam edeceğimiz bir yükseliş yaşayacağız.

O zaman tekrar yeni bir yüksek seviyede olan dip yaparız ve sonra bu alanı 48 bin dolar civarında düzeltirsek, büyük olasılıkla tüm zamanların en yüksek seviyesi civarında olacak yeni bir yüksek seviye yaratırız.”

Daha sonra Ethereum‘u ele alan analist, önemli seviyeler olarak 3.000 dolar ve 3.130 dolar seviyelerinin önemli olduğunu söyledi.

“Büyük olasılıkla Bitcoin, konsolidasyon yapacağı zaman, Bitcoin’e karşı ETH veya Bitcoin’e karşı diğer altcoin’ler patlayacak.

USDT’ye karşı ETH’ye baktığımızda, bu direnç bölgesinin 3.130 dolar üzerine çıktığını görebiliriz ve açıkça bu alanın üzerinde sürdürülmesini istiyoruz. Teknik olarak bu bölgede 3 bin dolar civarında düşebiliriz, ancak genel olarak bu bölgede devam etmeden önce biraz konsolidasyon yapmak istiyoruz.”

Twitter’da ise 426.500 takipçiye sahip olan Van de Poppe, popüler altcoin olan Solana’nın (SOL), BTC fiyatının artması ile beraber sert bir yükseliş gerçekleştireceğini söyledi.

“Bu seviyeleri daha önce SOL üzerinde işaretledim.

Güzel bir sıçrama.

145-150 doların üzerine çıkmak ve başka bir ralli yapmak mümkün.

145-150 dolar alanı kritik seviye.”

unlu analiste gore bu 5 altcoin patlayacak 1
Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

Analist ayrıca, Chainlink (LINK), Cosmos (ATOM) ve Polkadot (DOT) altcoin’leri hakkında iyimser düşüncelere sahip olduğunu söyledi.

Peki alt sezon başlayacak mı?

Sanırım kelimenin tam anlamıyla bir kez daha yaşanacak büyük bir boğa döngüsünün eşiğindeyiz.”

Van de Poppe, son olarak, Cardano (ADA) grafiğini analiz etti. Analist, Cardano’nun kırılım gerçekleştirmesi için iki önemli direnç olarak 2,34 dolar ve 2,80 dolar seviyelerini gösterdi.

unlu analiste gore bu 5 altcoin patlayacak 2
Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter
Ünlü Analiste Göre Bu 5 Altcoin Patlayacak!