ATOM ve Bu 2 Altcoin Ralli Yapabilir! Uzman Analist Açıkladı!

Altcoim
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman bir kripto analisti, piyasaların son haftalarda dik bir düzeltmeye tanık olmasının ardından 2022’de neler olacağı hakkında yorumlarda bulundu.

YotuTube’da 156.000 aboneye sahip olan Michaël van de Poppe, paylaştığı yeni bir videoda, gelecek yıl büyük çıkış potansiyeline sahip üç altcoin’i takip ettiğini söyledi.

Van de Poppe, portföyünü, merkezi olmayan paralel blok zinciri ağı Cosmos’tan (ATOM) başlayarak, değer düşüklüğüne uğradığına inandığı varlıklarla oluşturduğunu söylüyor.

“İlk olarak, fiyat hareketine bakarak büyük bir güç gösteren ve geçmişte döngülere sahip olan ATOM’dan bahsetmek istiyorum.

Genel olarak baktığımızda, 2021 yılında güzel bir sezon geçirdik ancak Mayıs ayında sert bir düzeltmeye maruz kaldık.

Çok sert bir düzeltmeye maruz kalmamıza rağmen çok güzel bir çıkış yakaladık ve bu sayede çok güzel bir retest (yeniden test etmek) yaşadık.”

Uzman analist, 1,618 Fibonacci uzantısına bakarak ATOM’un, 60 dolara ve muhtemelen 100 dolara kadar çıkacağını düşünüyor.

“Şanslı olursak ilk seferde 1,618 Fib seviyesine çıkabiliriz ve bu da 60 dolar seviyesi demek oluyor.

Ancak, doğru hamleler yaparsak bu yükseliş bizi 67 dolara ve hatta 100 dolara götürebilir.”

Cosmos gün içinde yüzde 8,39 yükselerek ve 27,07 dolardan işlem görüyor.

Sırada merkezi olmayan borsa (DEX) ve otomatik piyasa yapıcı protokolü (AAM) olan Curve DAO Token (CRV) var. Analist, altcoin’in gelecekteki fiyat hareketi hakkında ipucu olabilecek bir gösterge olarak yüksek dipleri ve daha yüksek tepeleri gösterdi.

“Büyük bir yükselişten sonra retest (yeniden test etmek) gerçekleştirdik. Bu da yeni bir rekor kıracağımız anlamına geliyor.

Sürekli olarak daha yüksek dipler, daha yüksek tepeler gerçekleştiriyor, bu da bize Curve için fiyat keşfine ivme kazandıracağımız sonucuna ulaştırabilir.”

CRV, yazının yazıldığı sırada, yüzde 1,74 artarak 5,09 dolara yükseldi.

Kripto analisti, Ethereum tabanlı bir DEX olan SushiSwap’ın yerel token’ı olan SUSHI hakkında da yorumlarda bulundu.

Van de Poppe, SUSHI’nin fiyatının yüzde 80 düşmesinden kaynaklı olarak odağını bu altcoin’e çevirdiğini söyledi.

“Şu anda SUSHI grafiğine baktığımda güzel bir retestle karşı karşıya olduğumuzu görüyorum. Bence 4,64 dolar ile 6,19 dolar aralığından çıktıktan sonra 6,25 dolar ile 7 dolar seviyelerine ulaşacaktır.

Eğer 7,35 seviyesi kırılırsa, SUSHI için büyük bir genişleme göreceğiz.”

SushiSwap’ın token’ı olan SUSHI, yazının yazıldığı sırada, günlük yüzde 18,81 yükselişle 6,79 dolardan işlem görüyor.

ATOM ve Bu 2 Altcoin Ralli Yapabilir! Uzman Analist Açıkladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.