Bu 5 Altcoin Ralli Yapabilir!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, dijital varlık piyasası boğa döngüsünün yeni bir aşamasına hazırlanırken iyi performans göstermesini beklediği beş altcoin’i açıkladı.

YouTube’da 144.000 aboneye sahip olan ünlü kripto para analisti Michaël Van de Poppe, paylaştığı yeni bir videosunda, “blok zincirlerin interneti” olarak adlandırılan bir proje olan Cosmos’u yakından takip ettiğini söyledi. Van de Poppe, Cosmos’un Bitcoin paritesinde (ATOM/BTC) dibe vurabileceği geniş bir yelpazeye baktığını söyledi.

“Burada sahip olduğumuz tüm bölge 0,00045 BTC (29,19 dolar) ile 0,00037 BTC (24 dolar), önümüzdeki dönemde potansiyel bir giriş noktası için kesinlikle aradığım seviye.”

Van de Poppe‘nin radarındaki ikinci altcoin, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink. Kripto analistine göre Chainlink, Bitcoin’e (LINK/BTC) karşı hala düşüş trendinde, ancak çiftin önümüzdeki yılın başlarında bir ralli başlatmasını bekliyor.

“Devam etmeye başlamadan önce, bunu kırmak ve bazı seviyeleri değiştirmek isteyebileceğimiz bu düzeltme döneminin sonuna geldiğimiz sonucuna varıyor olabiliriz.

Hareketli ortalamalar da bu aşamada devreye giriyor, bu da bu yan hareketle sonuçlanıyor, ancak hareketli ortalamaları bir kez çevirdiğimizde, bu kesinlikle satın almak istediğim bir şey.”

Sırada stabilcoin odaklı merkezi olmayan borsa (DEX) Curve Finance’ın yönetişim token’ı Curve yer alıyor. Analist, Curve’ün Bitcoin’e (BTC/CRV) karşı bir miktar güç gösterdiğini, ancak paritenin yükselişin devam etmesi için 0,0001 BTC’de (6,49 dolar) direnç göstermesi gerektiğini söylüyor.

Van de Poppe’nin altcoin listesinde dördüncü sırada olan borç verme ve ödünç alma protokolü Aave yer alıyor. Kripto stratejisti, AAVE/BTC’nin büyük bir ralli başlatmaktan bir direnç uzakta olduğunu söylüyor.

“0,005690 BTC seviyesini kırarsak (367,89), büyük olasılıkla aralığın diğer tarafında olmak üzere buradaki en yüksek noktalara (0,01 BTC – 646,56 dolar) doğru bir ivmelenme bekliyorum. Bunun daha önce gerçekleştiğini gördük.”

Analistin baktığı son altcoin, tedarik zinciri yönetimi blok zinciri VeChain (VET). Van de Poppe, VeChain’in Bitcoin’e (VET/BTC) karşı hala düşüş trendinde olduğunu ancak olası bir trend dönüşü için 0,0000015 BTC’de (0,09 dolar) destek görebileceğini söyledi.

“Burada daha düşük zirveler görüyoruz, daha düşük düşüşler görüyoruz ve bu alt sınırlarda yeniden testin (retest) gerçekleştiğini görmek istiyoruz. Herhangi bir yükselişe başlamadan önce burada bu bölgede tekrar test yaptırmak istiyorsunuz, ama kesinlikle, biz yeni bir boğa döngüsüne başlamadan önce bu bölge döngüleri olan güzel bir bölge.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!