Bu Altcoin 4 Ayda Yüzde 15.000 Yükseldi!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Metaverse akımı popülerleşmeye devam ederken, yeni bir uzaylı temalı oyun token’ı yükselişlere doymuyor.

Merkezi olmayan sosyal oyun platformu UFO Gaming (UFO), Ethereum ağı üzerine inşa edilmiştir ve kullanıcıların kendi klanlarını oluşturabilecekleri, sanal araziye sahip olabilecekleri ve sanal araziye sahip olabilecekleri, kripto veya takas edilemez token’lar (NFT’ler) kazanabilecekleri bir “Karanlık Metaverse” içermektedir.

CoinGecko’dan elde edilen veriler doğrultusunda, UFO’nun Temmuz ayında ilk piyasaya sürülmesinden bu yana muazzam yükselişini vurgulayarak, çıkış fiyatı olan 0,000000350110 dolardan bugünün değeri olan 0,000005418 dolara yükselerek yüzde 15.379 kazanç sağladı.

Altcoin sadece geçen hafta yüzde 150 arttı.

UFO’nun arkasındaki ekip, ekosistemin topluluk odaklı olmayı ve çok çeşitli benzersiz gezegenlere sahip olmayı planladığını söylüyor.

“Yeni bir gezegen keşfedildiğinde, yeni bir oyun çok geride değil. Her oyun, tüm Dark Metaverse’ün kendi alt ekonomisinde bir gezegene adanacak.”

UFO projesinin öncelikleri şunlardır;

“Merkeziyetsiz oyun için bir platform, kazanmak için ise en sevdiğiniz türü seçin. Varlık sahipliği tamamen kullanıcılar tarafından belirlenir. Bir platformdan diğerine aktarılabilen oyun varlıkları (NFT’ler, para birimi). Şeffaf ve sürdürülebilir, oyna-kazan [P2E] oyun ekonomisi.”

Token sahipleri staking’den “plazma puanları” kazanabilirken, en büyük sahipler UFO metaverse’ünün geleceğini belirlemek için DAO (merkezi olmayan özerk organizasyon) oy haklarına sahiptir.

Yazının yazıldığı sırada UFO, toplam değeri 1,4 milyar doların üzerinde ve piyasa değerinde 107. sırada yer alıyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!