Apecoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu Altcoin Binance’de Listelendikten Sonra Patladı! 700 Milyon Dolar Piyasa Değerine Ulaştı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler Bored Ape Yacht Club’ın (BAYC) kurucuları tarafından piyasaya sürülen yepyeni bir kripto varlığı, ciddi bir ivme ile ilerlemeye devam ediyor.

En iyi kripto borsalarından olan Coinbase ve Binance, bahsi geçen altcoin’i daha yeni olmasına rağmen dijital varlık listesine ApeCoin’i (APE) eklediğini açıkladı.

Proje bir tweet ile duyuruldu:

“Web3’ün ön saflarında yer alan merkezi olmayan bir topluluk yapısını güçlendirmek için kullanılan kültür, oyun ve ticaret için bir simge olan ApeCoin (APE) ile tanışın.”

BAYC, Yuga Labs tarafından kuruldu ve bu popüler isim, blok zinciri dünyasında imzası olan maymun temalı token (NFT) çizimleriyle tanınıyor.

Ethereum tabanlı APE yönetim belirteci, ApeCoin’in topluluk tarafından işletilen ve merkezi olmayan özerk organizasyonunun (DAO) çalışmalarını kolaylaştırmaya yardımcı olacağına inanıyoruz.

Coinbase bir tweet‘te; APE için, “platformumuz için yeni olan veya daha geniş kripto pazarımıza kıyasla nispeten düşük ticaret hacmine sahip varlıklar” için uyguladığı deneysel etiketinin eşlik edeceğini ifade etti.

Coinbase kullanıcıları tüm platformda APE gönderip alabilir, ancak alım satım şu anda yalnızca Tether (USDT) alım satım çiftinde Coinbase Pro ile sınırlıdır.

Binance listeleme duyurusunda ise, APE’nin Bitcoin (BTC), Binance USD (BUSD) ve USDT çiftlerinde işlem görebileceği söylendi.

ApeCoin bugün 7,40 dolar fiyatıyla güne başladı, ardından mevcut 7,95 dolar değerine tekrardan gelmeden önce hızlı bir şekilde yüzde 20 artışla 8.94 dolar seviyelerine yerleşti.

Bu Altcoin Binance’de Listelendikten Sonra Patladı! 700 Milyon Dolar Piyasa Değerine Ulaştı!