Altcoin

Bu Altcoin Bir Haftada Yüzde 197 Yükseldi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Blockchain tabanlı bir inceleme platformu, son yedi gün içinde yaklaşık yüzde 200 oranında patlayarak mevcut piyasa trendlerine meydan okudu.

Geri bildirim platformu Revain’in (REV) yerel varlığı, yalnızca bir haftada yüzde 197’nin üzerinde bir artışla yedi günün en düşük seviyesi olan 0,000759 dolardan yedi günün en yüksek seviyesi olan 0,002257 dolara çıkmasıyla birlikte Bitcoin (BTC) ve çoğu altcoin’den daha iyi performans gösterdi.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

Revain, blok zinciri ve makine öğrenimi gibi gelişen teknolojileri kullanan küresel ürün ve hizmetler hakkında yüksek kaliteli kullanıcı geri bildirimi sağlamayı amaçlamaktadır. Şirket, “İnternetteki kripto hakkında en büyük kullanıcı geri bildirimini biriktirdiğini” iddia ediyor. Yüksek kaliteli incelemeler sağlayan kullanıcılar REV token’ları ile ödüllendirilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Projenin web sitesine göre, Revain 29.785 yazardan 73.453 yorum topladı.

REV’in bu haftaki devasa fiyat artışını neyin tetiklediği tam olarak belli değil. Bir kripto platformu olan Revain ve BitYard, Salı günü başlayan bir inceleme yarışması düzenledi.

Revain, Cuma günü akıllı arama işlevini de güncelledi, ancak Twitter duyurusu REV’in fiyatı yükseldikten sonra gerçekleşti.

https://twitter.com/Revain_org/status/1537853672021012485

REV, yedi günün en yüksek seviyesine ulaşmasının ardından biraz geri çekildi ve şu anda 0,001844 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

REV’in bu haftaki büyük kazanımlarına rağmen, varlık, 2018 yılının Şubat ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.96 dolardan yüzde 99,9’dan fazla düşüşte olduğunu belirtelim.

Geçen hafta, Bitcoin ise yüzde 33.6 düşüşle 19.377 dolara düştü. Ethereum aynı zaman diliminde yüzde 38,8 düşerek 1.018 dolara düştü.

Bu Altcoin Bir Haftada Yüzde 197 Yükseldi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.