Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu Altcoin, Coinbase İle Ortaklık Kurduktan Sonra Yüzde 650 Yükseldi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düşük piyasa değerine sahip bir altcoin projesi, ABD’nin en büyük kripto borsası Coinbase ile ortaklık kurduktan sonra patladı.

Yeni bir duyuruda Coinbase, kripto para cüzdan platformu Bread’in (BRD) geliştiricileriyle birlikte çalışacağını söyledi. Söz konusu bu durum yakında mevcut kullanıcılara Coinbase cüzdanındaki mülklerini saklama seçeneği sunacak.

“Harika haberlerimiz var; BRD ekibi, Web 3’ün benimsenmesini hızlandırmaya yardımcı olmak için Coinbase Cüzdanına katılacak.

Ekip, cüzdan’ın daha fazla insanın merkezi olmayan kripto dünyasına güvenli bir şekilde erişmesine yardımcı olacak kripto cüzdanları için kendi kendini saklama konusunda derin bir uzmanlık getiriyor.”

Bread CEO’su ve kurucu ortağı Adam Traidman şöyle diyor:

“BRD cüzdanı ilk olarak 2014 yılında açık kaynaklı ‘breadwallet’ uygulaması olarak piyasaya çıktığından beri, ademi merkeziyetçilik, güvenlik ve müşteri kontrollü fonlara odaklanarak kripto para biriminin ana akım benimsenmesini genişletmeye kendimizi adadık.

Bugün, ekibimizin üyelerinin, ademi merkeziyetçiliğin gücünü dünya çapında daha da fazla kullanıcıya getirmek için birlikte çalışacağımız Coinbase’deki misyonumuza devam edeceği haberini paylaşmak istiyoruz.”

Bu Altcoin, Coinbase İle Ortaklık Kurduktan Sonra Yüzde 650 Yükseldi!

BRD, Coinbase ortaklığı haberinin yayılmasından sonra yüzde 650’nin üzerinde patlamadan önce, son birkaç aydır 0,17 ila 0,25 dolar aralığında yatay işlem görüyordu.

Screenshot 1 15
Kaynak: Crypto Markets

Altcoin Çarşamba günü 0,16 dolardan 1,51 dolara fırladı. Yazının yazıldığı sırada, BRD, 0,84 dolardan işlem görüyordu.

Coinbase, BRD ekibinin, duvarlarla çevrili bahçelere sahip şirketlerin aksine ademi merkeziyetçilik ve blok zinciri teknolojilerinin kilit unsurlar haline geldiği internetin gelişen bir vizyonu olan Web 3.0’ın büyümesine yardımcı olacağını söyledi.

Bread, dünya çapında 10 milyondan fazla müşterisi olduğunu ve koruma altındaki 20 milyar dolardan fazla varlığa sahip olduğunu söylüyor.

Satın alma fiyatı ise henüz açıklanmadı.

Bu Altcoin, Coinbase İle Ortaklık Kurduktan Sonra Yüzde 650 Yükseldi!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!