Bu Altcoin Piyasaya Rağmen Fırladı!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AAVE, son iki ayda inişler ve çıkışlar yaşadı. Bununla birlikte, bu dönemde fiyat hareketleri genel olarak 50 doların altında kaldı. AAVE diğer kripto birimleri gibi haziran başında önemli ölçüde düşüş yaşadı. Ancak, kendini hızlıca toparlayarak birkaç önemli destek bölgesini geri aldı.

AAVE, son günlerde iki direnç bölgesini geri almayı başardı. Sırasıyla 61,25 dolar ve 70,56 doları da aşarak yükselişe devam etti. Ayrıca AAVE son 24 saatte yüzde 20 yükseliş yaşadı.

AAVE grafiği
Kaynak: TradingView

AAVE Nasıl Sağlam Durdu?

Genel olarak, kripto piyasası toparlanma aşamasında olsa da Aave biraz daha geç yükselişe başladı. Ancak AAVE şimdi iki kritik destek bölgesinin üzerinde işlem görmektedir. Grafiğe göre bu yükselişin devam etmesini ve sonunda 80 doların üzerine çıkması sürpriz olmayacaktır. Bu aşamadan sonra, muhtemelen biraz geri çekiliş gerçekleşecektir. Ancak 60 dolarlık desteği kaybetmediği sürece güçlü durmaya devam edecektir. Aave’deki artış, piyasadaki koşulların iyiye gittiğine dair zemininde hazırlıyor olarak yorumlanabilir.

Görünüşe göre yatırımcılar, ABD Merkez Bankası (FED) ve diğer büyük merkez bankalarının enflasyonla mücadele konusunda ciddi olduklarından artık eminler. Ancak buna rağmen, kripto pazarından sermaye çekebilecek bazı ekonomik riskler hala mevcuttur. Şimdilik, AAVE geçen hafta görülen büyük kayıpların bir kısmını geri alıyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, AAVE haziran ayında gerçekleşen çöküşten kurtulması için 100 doların üzerine çıkması gerekmektedir.

AAVE Tekrardan 100 dolara Ulaşabilir mi?

Mayıs ayının sonunda, AAVE 100 doların üzerinde, 120 dolardan işlem görmekteydi. Ancak piyasadaki zayıflık nedeniyle, DeFi token’ı üzerinde çok fazla baskı oluştu. Yakın vadede 100 dolar bandını geri kazanması sürpriz olacaktır. Ancak önümüzdeki birkaç hafta boyunca ticaret aralığı 60 ile 80 dolar arasında gerçekleşecek gibi görünmektedir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!