Bu Altcoin Yüzde 207 Kazandırdı!

ALI
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son günlerde birkaç borsa devinin listelemesi üzerine üç altcoin ciddi yükselişler gerçekleştirdi.

Listede ilk sırada, duyurunun hemen ardından yüzde 207 yükselen Alethea Yapay Sıvı Zeka Simgesi (ALI) yer alıyor.

ALI; zeka seviyesini yükseltmek için eğitilebilen, iNFT olarak adlandırılan, benzersiz bir akıllı, değiştirilemez belirteç (NFT) önerisiyle bilim kurgu görsellerini ve kavramlarını meta veriye getirmek için üretilmiştir.

Geçen Haziran ayında, Alice adlı ilk iNFT, Sotheby‘s müzayede evinde 478.000 dolara satılmıştı.

Bir sonraki altcoin’imiz ise; açık kaynaklı, çok zincirli akıllı sözleşme platformu Astar’dır (ASTR).

Eskiden Plazm olarak bilinen proje, Astar Ağı aracılığıyla Polkadot (DOT) ekosistemi katman-1 blok zincirlerini, merkezi olmayan finans, değiştirilemez token‘lar ve merkezi olmayan özerk organizasyonlar dahil olmak üzere çeşitli yeteneklerle birbirine bağlar.

Yardımcı program belirteci ASTR; bahis ödülleri, işlem ücretleri ve zincir içi yönetişim sunar.

Yazı yazılırken, Astar yüzde 14 artış gerçekleştirdi ve 0.19 dolardan işlem görüyor. Bir hafta önce ASTR, 0,11 dolar olarak fiyatlandırılıyordu ve buna bağlı olarak yüzde 72’nin üzerinde bir kazanç sağladı.

Listesinin sonuncu altcoin’i ise, birkaç farklı türde bir düzine oyun sunan mobil küresel oyun platformu Wemix’tir (WEMIX).

Wemix, ücretleri düşürmeye yardımcı olmak için hibrit bir kamu ve özel blok zinciri yapısı kullanır. Projede kripto varlıklarının ticaretinden ziyade kullanıcıların oyun deneyimine önem veriliyor.

Şu anda Wemix, son 24 saatte yüzde 3,1 düşüşle 4,61 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Ancak söz konusu altcoin yine de, 14 Mart’ta aylık en düşük seviyesi olan 4,18 dolardan yüzde 10,2 yükselmiş oldu.

Bu Altcoin Yüzde 207 Kazandırdı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.