Bu Altcoin Yüzde 40’tan Fazla Düşebilir! Uzman Analist Uyardı!

SOL
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman kripto analisti Justin Bennett, piyasalar darbe alırken iki dijital varlığın daha fazla aşağı yönlü baskıyla karşı karşıya olduğu konusunda uyardı.

Analist, Bitcoin (BTC) ile başlayarak, lider kripto varlığının henüz dibe vurmadığını düşünüyor.

Bennett’e göre, S&P 500 hisse endeksi henüz ayı bölgesine girmedi, ancak ekonomik bir durgunluk gerçekleşirse daha da düşecek ve ikisi arasında güçlü bir korelasyon olduğu için potansiyel olarak Bitcoin’i daha da aşağı çekecek.

“Bitcoin için henüz en düşük seviyenin burası olduğunu düşünmüyorum. Bir resesyona girmiş gibi göründüğümüz ve S&P’nin tüm zamanların en yüksek seviyesinden sadece yüzde 19 uzakta olduğu düşünülürse, 16.000 dolara hareket bile yalnızca geçici bir rahatlama sağlayabilir.”

Btc

Bitcoin, bu yazının yazıldığı zaman diliminde 19,092 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Sıradaki akıllı sözleşme özellikli blok zinciri Solana (SOL). Kripto analisti, haftalık grafiğinin teknik analizine dayanarak SOL’un mevcut seviyelerinden yaklaşık yüzde 36,8 düşeceğini söylüyor.

“Haftalık zaman çerçevesine bakıldığında, önümüzdeki haftalarda 20 dolarlık bölgenin yeniden test edilmesi muhtemel görünüyor.

SOL için kilit direnç 37,40 dolar ile 39,25 dolar arasında.”

Sol

Solana, bu yazının yazıldığı zaman diliminde 31,60 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Kripto analisti ayrıca, piyasa değerine göre ikinci en büyük dijital varlığa, Ethereum’a (ETH) da bir göz atıyor.

Bennett’e göre, Ethereum 1.050 doların altında kapanırsa potansiyel olarak mevcut seviyelerden yüzde 20’nin üzerinde düşebilir.

“ETH için daha büyük seviye 1.050 dolar. 900 dolar ve potansiyel olarak 780 dolar da dahil olmak üzere daha düşük seviyeleri açmak için bunun altında bir günlük kapanış gerekecek.”

Eth

Ethereum, bu yazının yazıldığı zaman diliminde 1.020 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.