PAXG

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu Kripto Varlık Yüzde 140 Arttı! İşte Nedeni!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası, küresel düzeltmenin bir parçası olarak yeni bir kapitülasyon turu yaşarken, PAXG kendini güvenli liman aracı olarak kanıtlamaya devam ediyor. Nisan ayında düzeltme başladığından beri, PAXG dijital altın fiyatı Bitcoin’e karşı yüzde 140 kümülatif kazanç gösterdi.

Pek çoğu, PAXG’nin dolar karşısında da düşüş yaşadığını iddia edebilir, ancak performansını diğer kripto paraların performansıyla karşılaştırıldığında, enstrümanın Nisan başında fiyata karşı yüzde 10’luk bir koridorda istikrarlı bir şekilde işlem gördüğü de fark edilebilir. Yaşadığımız bu süreçte, stabilcoin’lerin bile dolar karşısındaki değerini kaybettiği ve unutulmaya başladığı kripto para piyasasındaki bu tür dinamikler, yeterince optimal ve güvenli olarak kabul edilebilir.

PAXG
Kaynak: TradingView

PAXG Neden Güvenli!

PAXG’nin arkasındaki şirket olan Paxos Trust Company, PayPal gibi TradFi pazarının düzenleyicileri, kurumları ve devleriyle yakın çalışan büyük bir kripto kuruluşudur. Aynı zamanda, hem yaygın olarak kullanılan hem de piyasanın geri kalanına göre daha yüksek bir fiyatla işlem gören BUSD ve USDP ihraççısıdır.

2021’de Paxos, ABD Para Birimi Denetçisinden (OCC) şartlı bir bankacılık lisansı aldı ve 2022’de Forbes; Paxos’u, FTX, Circle ve Chainalysis ile birlikte en iyi 50 fintech şirketi arasında listeledi.

Ayrıca Paxos, kripto-altın teminatını açıklayan denetim raporlarını düzenli olarak yayınlar. Bu yıl 31 Mayıs tarihli son rapora göre, olağanüstü 333.601.333 PAXG varlıkları 333.601.333 troy ons altın ile güvence altına alındı ​​ve varlıkların kendileri Ethereum ağında yayınlandı.

Bu Kripto Varlık Yüzde 140 Arttı! İşte Nedeni!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!