Bu Altcoin’de Önemli Gelişmeler Yaşanıyor! Rekor Kırabilir! Ünlü Analist Açıkladı!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti, Polkadot’tan uzun zamandır beklenen bir gelişmenin bu altcoin’in değerini daha yüksek seviyelere çıkarabileceğini söylüyor.

YouTube’da 1,42 milyon aboneye sahip olan Coin Bureau kanalında içerik üreten ve Guy takma adıyla bilinen ünlü kripto para analisti, Polkadot’un blok zincirinin parachain slot müzayedelerinin başlatılmasının ardından DOT’un yükselmeye hazır olabileceğini söyledi.

“Şimdi buradaki önemli nokta, DOT’un diğer büyük altcoin’ler ile karşılaştırıldığında son düşüşlerde oldukça iyi kalmasıdır.

Ayrıca DOT’u tüm zamanların en yüksek seviyelerine kolayca çıkarabilecek önemli bir dönüm noktası da var ve bu da Polkadot’un kendi parachain slot müzayedeleridir.”

Parachainler, Polkadot ağına bağlı katman-1 blok zincirleridir. Açık artırma, ağın birlikte çalışabilirlik özelliklerine erişmek için hangi blok zincirlerinin Polkadot’un aktarma zincirine entegre olacağını belirler. Belirli bir blok zincirini destekleyen yatırımcılar, bir parachain yuvasını güvence altına almak için DOT ile teklif vermek zorunda olacaklar.

Guy, parachainlerin ilk olarak 3. çeyreğin sonunda piyasaya sürülmesi gerektiğini, ancak DOT’un parachain kodundaki eksik bir denetim nedeniyle ertelendiğini belirtiyor.

Ünlü analist, parachain denetimindeki gecikmenin son aylarda bu altcoin’in fiyat performansını engellemiş olabileceğini, ancak yatırımcıların kripto piyasasının yükseliş trendine yeniden başladığı için daha fazla yükseliş hissi bekleyebileceğini savunuyor.

“Bu, nihayetinde aylar önce başlamış olması gereken parachain slot müzayedelerinin tekrarlanan gecikmelerine bağlı. Bulunduğum yerden, Polkadot bunun gerçekleşmesi için ön koşulları zaten karşılamış durumda ve ben şahsen bunların bir denetim tarafından geri tutulduklarına inanmakta güçlük çekiyorum. Bence Polkadot’un geliştiricileri duyuruyu yapmak için doğru anı bekliyorlar.

Mayıs ve Ağustos ayları arasında kripto piyasası o kadar da sıcak görünmüyordu. Bu süre zarfında parachain slot müzayedelerini çalıştırmak, DOT’un bu önemli gelişmesi küçük etkiler yaratacağı için akıllıca olmazdı. Eylül ayında, Çin hükümeti kriptoyu yasakladı. Bu süre zarfında parachain müzayedeleri yürütmek, onları bekleyen tüm Çinli yatırımcılara hakaret olurdu.

Şimdi Ekim ayındayız. Kripto piyasası yükseldi, Gavin tekrar Twitter’da ve girişte bahsettiğim gibi Bitcoin şu anda gündemde olsa da, altcoin’lere dönüş geliyor. Bu gerçekleştiğinde, Polkadot’un parachain slot müzayedeleri için mükemmel bir zaman olacak ve ilk tur o zaman başlarsa en ufak bir şaşırmayacağım.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!